Yamaha EZ220
Keyboard s dynamikou
DARČEK: Lampa na stojan Boston MSL-504 zadarmoDARČEK: Predĺžená záruka + 1 rok zadarmo
Prenosný keyboard, 61 kláves, polyfónia 32 hlasov, 392 zvukov, výkon 2 x 2.5 W, výučbový systém, čierna farba
(0)
Prenosný keyboard, 61 kláves, polyfónia 32 hlasov, 392 zvukov, výkon 2 x 2.5 W, výučbový systém, čierna farba
Špecifikácia
- súčasťou balenia je adaptér aj notový stojan
Špecifikácia
| Počet kláves | 61 |
| Dynamika | Áno |
| Polyfónia | 32 |
| Display | Áno |
| Zvukový procesor | AWM Stereo Sampling |
| Počet zvukov | 392 |
| Efekty | Reverb |
| Možnosť nahrávania | Nie |
| Výučbový systém | Áno |
| Metronóm | Áno |
| Funkcia Dual | Nie |
| Funkcia Split | Nie |
| Výkon reproduktorov | 2 x 2.5 W |
| Vstupy | Sustain |
| Výstupy | 6.3 mm jack TRS na slúchadlá |
| USB to Host | Áno |
| Rozmery | 94.5 x 11.1 x 34.8 cm |
| Hmotnosť | 4.4 kg |
| Farba | Čierna |
Vlastnosti |
|
| Dynamika | Áno |
| Počet kláves | 61 |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
odmeníme Vás za nákup









