WASHBURN Woodline WLO10S-O-U
Akustická gitara
DARČEK: Popruh na gitaru Gaucho Padded GST-314-BK zadarmo
Akustická gitara, vrchná doska masívny smrek, krk mahagón, 20 pražcov, farba natural
(0)
Ide o gitaru s tvarom tela Orchestra ponúkajúca skvelý mix elegancie, kvalitného zvuku a priaznivej ceny. Masívna predná doska vyrobená zo sitkánskeho smreku s vystužením Cathedral Peak Scalloped-X v kombinácií so zadnou doskou a lubov vyrobených z mahagónu ponúka vynikajúci jasný tón s vysokou dynamikou a menej výraznými basmi. Nízke tlmiace vlastnosti nultého pražca a sedla Graph Tech NuBone maximalizujú tón a charakter gitary. Ladiace mechaniky typu die-cast (liate tlakom) v chrómovom prevedení zabezpečujú rýchle a presné ladenie.
Špecifikácia
| Tvar tela | Orchestra |
| Materiál prednej dosky | Masívny sitkánsky smrek |
| Materiál zadnej dosky a lubov | Mahagón |
| Vystuženie | Cathedral Peaked Scalloped-X |
| Materiál krku | Mahagón |
| Hmatník | Ovangkol |
| Počet pražcov | 20 |
| Nultý pražec | Graphtech Nubone, 43 mm |
| Menzura | 643 mm |
| Hardware | Chróm |
| Ladiace mechaniky | Chróm, tlakom liate |
| Farba | Natural |
| Lak | Lesklý povrch |
| Struny | D'Addario EXP Light gauge phosphor bronze |
Vlastnosti |
|
| Púzdro | Nie |
| Šírka nultého pražca | 43 mm |
| Telo | Polomasív |
| Tvar tela | Orchestra |
| Vrchná doska | Smrek |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
odmeníme Vás za nákup









