VINTAGE V501N
Akustická gitara
Akustická gitara, vrchná doska masívny smrek, krk nato, 20 pražcov, farba natural
Tradičná westernová gitara s prednou doskou vyrobenou z masívneho smreku skombinovanou s mahagónom použitým na luby a zadnú dosku. Ide o veľmi tradičnú a rokmi overenú kombináciu, ktorá vytvára krásny zvuk naprieč celým frekvenčným pásmom nástroja. Krk je vyrobený z dreva nato osadený palisandrovým hmatníkom a krásne sadne do ruky.
Stabilita a presnosť ladenia je zabezpečená kvalitnými ladiacimi mechanikami a NuBone sedlom. Krásny dizajn nástroja je zabezpečený krásnou rozetou okolo akustického otvoru, lemovka, která ozdobujúca telo a firemné logo na hlave gitary.
Nástroje značky Vintage sú vhodné pre začiatočníkov pre svoj skvelý pomer cena/výkon. Za rozumnú cenu dostanete kvalitne spracované materiály a dobrý zvuk.
Špecifikácia
| Tvar tela | Dreadnought |
| Výrez | Nie |
| Korpus | Polomasívny |
| Materiál prednej dosky | Masívny smrek |
| Materiál zadnej dosky a lubov | Mahagón |
| Materiál krku | Nato |
| Hmatník | Palisander |
| Počet pražcov | 20 |
| Nultý pražec | Graphtech Nubone, 42.5 mm |
| Menzura | 648 mm |
| Hardware | Chróm |
| Ladiace mechaniky | Vintage |
| Farba | Satin Natural |
| Povrchová úprava | Pololesk |
Vlastnosti |
|
| Púzdro | Nie |
| Šírka nultého pražca | 42.5 mm |
| Telo | Polomasív |
| Tvar tela | Dreadnought |
| Vrchná doska | Smrek |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
vyskúšajte si nástroje osobne
špecializovaným technikom
podľa požiadaviek
s radosťou Vám poradíme
odmeníme Vás za nákup









