VINTAGE V300MH
Akustická gitara
Akustická gitara, polomasív, predná doska masívny mahagón, hmatník palisander
(0)
Táto gitara má jednoduchý a elegantný dizajn, no výborné herné a zvukové vlastnosti. Telo gitary je vyrobené z mahagónu s masívnou prednou doskou, čiže ide o polomasívnu gitaru. Mahagón má bohatý tón so skvelou rezonanciou. Krk je taktiež vyrobený z mahagónu a je na ňom prilepený palisandrový hmatník s 20 pražcami. Stabilita ladenia je zabezpečená kvalitnými ladiacimi mechanikami.
Špecifikácie
| Typ | Folk |
| Výrez | Nie |
| Korpus | Polomasívny |
| Predná doska | Masívny mahagón |
| Zadná doska a luby | Mahagón |
| Krk | Mahagón |
| Menzura | 648 mm |
| Počet pražcov | 20 |
| Šírka nultého pražca | 42.5 mm |
| Hmatník | Palisander |
| Kobylka | Palisander |
| Nultý pražec | NuBone |
| Ladiace mechaniky | Vintage |
| Hardware | Chróm |
| Farba | Natural |
| Povrchová úprava | Lesk |
Vlastnosti |
|
| Púzdro | Nie |
| Šírka nultého pražca | 42.5 mm |
| Telo | Polomasív |
| Tvar tela | Folk |
| Vrchná doska | Mahagón |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
odmeníme Vás za nákup









