Takamine GD30CELH-NAT
Elektroakustická gitara
Ide o akustickú gitaru pre ľavákov s tvarom tela dreadnought, ktorá má pevnú konštrukciu s krásnym lesklým povrchom. Zvuk je plný a bohatý tak, ako môžete očakávať pri gitarách tohto typu.
Nástroj má prednú dosku vyrobenú z masívneho smreku, ktorý je kombinovaný s mahagónom použitým na luby a zadnú dosku. Táto kombinácia produkuje bohatý a rezonujúci zvuk. Tenký krk vyrobený z mahagónu spolu s hmatníkom vyrobeným z dreva ovangkol ponúkajú skvelú hrateľnosť a výborný komfort pri hre, zatiaľ čo kobylka z dreva ovangkol bez kolíkov poskytuje znamenitú intonáciu. Medzi ďalšie vynikajúce parametre patrí sedlo a nultý pražec zo syntetickej kosti a kvalitné chrómové ladiace mechaniky. Gitara má zabudovanú aj firemnú elektroniku Takamine TP4TD s možnosťou ovládania hlasitosti, 3-pásmového ekvalizéra a obsiahnutá je aj integrovaná ladička.
Špecifikácia
| Typ | Dreadnought |
| Výrez | Nie |
| Korpus | Polomasívny |
| Predná doska | Masívny smrek |
| Zadná doska a luby | Mahagón |
| Krk | Mahagón |
| Hmatník | Ovangkol |
| Menzura | 643 mm |
| Šírka nultého pražca | 43 mm |
| Kobylka | Ovangkol |
| Počet pražcov | 20 |
| Elektronika | Takamine TP4TD |
| Ovládanie | Gain, Bass, Middle, Treble, Tuner |
| Integrovaná ladička | Áno |
| Farba | Natural |
| Povrchová úprava | Lesklá |
Vlastnosti |
|
| Druh elektroniky | Takamine |
| Púzdro/Kufor | Nie |
| Šírka nultého pražca | 43 mm |
| Telo | Polomasív |
| Tvar tela | Dreadnought |
| Vlastnosti | Pre ľavákov |
| Vrchná doska | Smrek |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
vyskúšajte si nástroje osobne
špecializovaným technikom
podľa požiadaviek
s radosťou Vám poradíme
odmeníme Vás za nákup









