Zľava 20% na všetky digitálne piána GEWA. Zadajte zľavový kupón GEWA20 v košíku pri nákupe a získajte jedinečnú zľavu 20% na kvalitné nemecké digitálne piána.

close

Scott Cao Pro STC850-SC

Violončelo 4/4

Violončelo, 4/4 veľkosť, talianský smrek a bosniansky javor, antický lak, Scarampella 1710 model
+418,32 €
+547,80 €
+29,00 €
(0)
4 980,00 € s DPH
Quatro kalkulačka
momentálne nedostupné
Množstvo
Violončelo, 4/4 veľkosť, talianský smrek a bosniansky javor, antický lak, Scarampella 1710 model

STC850

Rôzne modely tejto Profesisonal série sú založené na známych antických nástrojov, ktoré boli vyrobené významnými výrobcami huslí, ako napríklad Antonio Stradivari alebo Giuseppe Guarneri del Gesů, a mnoho ďalších.

• Vysoká kvalita dreva pochádzajúceho z rôznych oblastí Európy
• Kópie výborne znejúcich nástrojov
• Zručnosti husľových výrobcov s dlhoročnými skúsenosťami
• Vysoká kvalita laku aplikovaného špecializovanými pracovníkmi

Tieto kritériá sú len niektoré z mnohých kvalít STC850 violončiel. Tradičné drevo, ručne vybrané, pochádza z Európy ako napríklad bosniacke javorové drevo na zadnej doske a talianský smrek dodáva violončelu neuveriteľný a komplexný zvuk, ktorý sa doteraz očakával len od tradičných nástrojov vyrobených profesionálnymi výrobcami huslí.

Použitý lak je taktiež vyrobený jedným z najlepších výrobcov lakov v celej Európe. Je založený na báze oleja a kopíruje farby a opotrebovania originálnych antických nástrojov.

Tieto nástroje sú štandardne dodávané len s dreveným strunníkom a musia byť nastavené profesionálnym výrobcom huslí, aby violončelá vytvárali ten najlepší možný zvuk a zodpovedali požiadavkám hudobníka.


Po dohovore Vám dokážeme violončelá perfektne nastaviť a vybaviť ich kvalitnými komponentami akými sú struny, kobylka či duša podľa vlastného výberu. Pri výbere radi pomôžeme a odborne poradíme. Nastavenie robí náš firemný profesionálny husliar, ktorý má viac ako 20 ročné skúsenosti s nastavovaním sláčikových nástrojov.

Vlastnosti
Veľkosť 4/4

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup