!!! VÝPREDAJ !!!

close

Scott Cao STA750E160

Viola 16"

Viola 16,0" (40,5 cm)

+144,40 €
+189,09 €
+19,00 €
(0)
1 990,00 € s DPH
Quatro kalkulačka
momentálne nedostupné
Množstvo
Viola 16" (40.5 cm), európsky javor a smrek, ebenový hmatník, ebenová garnitúra

Táto viola sa vyznačuje prednou doskou vyrobenou zo smreku, ktorá je kombinovaná s krásnym žíhaným javorom použitým na luby a zadnú dosku. Krk je taktiež vyrobený zo žíhaného javora a nájdeme na ňom nalepený kvalitný ebenový hmatník. Zvuk tejto violy sa bude zlepšovať časom a bude neuveriteľný. Použitý bol olejový lak, ktorý podporuje realistickosť starožitného efektu.

Viola je dodávaná bez kobylky, strún, strunníka a duše, a preto si vyžaduje zásah skúseného husliara. Po dohovore Vám dokážeme violu perfektne nastaviť a vybaviť ju kvalitnými komponentami akými sú struny, kobylka či duša podľa vlastného výberu. Pri výbere komponentov aj samotnej violy radi pomôžeme a odborne poradíme. Nastavenie robí náš firemný profesionálny husliar, ktorý má viac ako 20 ročné skúsenosti s nastavovaním sláčikových nástrojov.

Špecifikácia

Veľkosť16" (40.5 cm)
Predná doskaSmrek
Zadná doska a lubyŽíhaný javor
HmatníkEben
KrkJavor
GarnitúraEben
LakOlejový


Po dohovore Vám dokážeme husle perfektne nastaviť a vybaviť ich kvalitnými komponentami akými sú struny, kobylka či duša podľa vlastného výberu. Pri výbere komponentov aj samotných huslí radi pomôžeme a odborne poradíme. Nastavenie robí náš firemný profesionálny husliar, ktorý má viac ako 20 ročné skúsenosti s nastavovaním sláčikových nástrojov.

Vlastnosti
Veľkosť 16.0"

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup