Zľava 20% na všetky digitálne piána GEWA. Zadajte zľavový kupón GEWA20 v košíku pri nákupe a získajte jedinečnú zľavu 20% na kvalitné nemecké digitálne piána.

close

Rudolph RV-1014

Husle 1/4

Husľová sada, 1/4 veľkosť, vyrobená z kvalitného javoru a smreku, olejový lak, zadná doska zo žíhaného javora, ebenová garnitúra.
+57,96 €
+75,90 €
+19,00 €
(0)
899,00 € s DPH
Quatro kalkulačka
momentálne nedostupné
Množstvo
Husle Rudolph RV-1014 sú vyrobené z kvalitných materiálov, na prvý pohľad vás uchvátia svojou kvalitou vyhotovenia. Husle očaria krásne žíhanou zadnou javorovou doskou nástroja. Nástroj má úžasný tón vďaka prednej smrekovej doske vyrobenej z výberového dreva. Vďaka výberovým materiálom z ktorých je nástroj vyrobený je nástroj zvukovo pružný a okamžite reaguje na prednes vašej hry. Husle si skvele rozumejú s rôznymi značkami strún, čo zabezpečí množstvo farieb tónu vášho nástroja.
Kúpou získate fenomenálny nástroj na ktorý sa hrá naozaj s radosťou.

Špecifikácie:
Husľová sada, 1/4 veľkosť, vyrobená z kvalitného javoru a smreku, olejový lak, zadná doska zo žíhaného javora, ebenová garnitúra.

Sada obsahuje aj púzdro na husle a sláčik.
Ebenové drevo sa vyznačuje vysokou pevnosťou, teda predlžuje životnosť samotných kolíkov, hmatníka aj podbradníka.

Tieto husle sú vybavené kvalitnými strunami, perfektne nastavenou kobylkou a kvalitným strunníkom s jemnými dolaďovačmi.

Po dohovore Vám dokážeme husle perfektne nastaviť a vybaviť ich kvalitnými komponentami akými sú struny, kobylka či duša podľa vlastného výberu. Pri výbere komponentov aj samotných huslí radi pomôžeme a odborne poradíme. Nastavenie robí náš firemný profesionálny husliar, ktorý má viac ako 20 ročné skúsenosti s nastavovaním sláčikových nástrojov.Vlastnosti
Veľkosť 1/4

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup