PRS SE 245 CA
Elektrická gitara
Gitary PRS (Paul Reed Smith) patria medzi veľmi uznávané nástroje a obľúbili si ich aj takí hudobníci, ako sú napr. Carlos Santana alebo Mark Tremonti. Tieto gitary ponúkajú skvelý zvuk a extrémny herný komfort.
Model PRS SE 245 je cenovo dostupná gitara, ale kvalita spoločnosti PRS je zaručená aj pri tomto lacnejšom modeli. Telo je vyrobené z mahagónu a má krásnu prednú dosku vyrobenú z fládrovaného javoru. Krk vyrobený z javoru je osadený palisandrovým hmatníkom s 22 pražcami a zaručuje pohodlie pri hraní a hmatník skvelú odozvu. Kvalita zvuku je zaručená dvoma snímačmi PRS typu humbucker v zebrovom farebnom prevedení, ktoré zabezpečujú šťavnatý rockový zvuk. Každý snímač má samostatné ovládanie pre hlasitosť a tónovú clonu, čo zaručuje nastavenia naozaj širokej škály tónov. Samozrejmosťou je trojpolohový prepínač, ktorým môžete vybrať medzi snímačmi alebo použiť obidva. Kvalita a stabilita ladenia je zabezpečená ladiacimi mechanikami od PRS.
Špecifikácia
| Typ | Les Paul |
| Telo | Mahagón |
| Top | Javor |
| Krk | Javor |
| Profil krku | Wide Fat |
| Menzura | 622 mm |
| Rádius | 10" |
| Počet pražcov | 22 |
| Šírka nultého pražca | 42.8 mm |
| Hmatník | Palisander |
| Snímače | 2 x 245 "S" Humbucker |
| Ovládanie | 2 x Volume, 2 x Tone, 3-polohový prepínač |
| Ladiace mechaniky | PRS Designed |
| Hardware | Nikel |
| Farba | Charcoal Burst (šedá) |
| Povrchová úprava | Lesk |
Vlastnosti |
|
| Hmatník | Palisander |
| Konfigurácia snímačov | H-H |
| Krk | Javor |
| Počet pražcov | 22 |
| Telo | Mahagón |
| farba | Šedá |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
vyskúšajte si nástroje osobne
špecializovaným technikom
podľa požiadaviek
s radosťou Vám poradíme
odmeníme Vás za nákup









