Zľava 20% na všetky digitálne piána GEWA. Zadajte zľavový kupón GEWA20 v košíku pri nákupe a získajte jedinečnú zľavu 20% na kvalitné nemecké digitálne piána.

close
Už sa nepredáva

Pops' POPS-UB01

Kolofónia na kontrabas

Kolofónia na kontrabas, v plastovej nádobe, 32 gramov
(0)
0,00 € s DPH
Produkt sa už nepredáva
Kolofónia na kontrabas, v plastovej nádobe, 32 gramov

Túto kolofóniu vytvoril Len "Pops" Manno, ktorý hral na kontrabas s Houstonskou Symfóniou 41 rokov. Kolofónia sa vyrába v Houstone (Texas), kde je ručne miešaná v malých dávkach, aby dosiahla vysokú kvalitu a perfektnú čistotu. Je balená do ekologických odolných krabičiek a predávaná podľa hmotnosti. Už viac ako 35 rokov je distribovaná kontrabasistom po celom svete!

Tento malý rodinný podnik si uchováva všetky továrenské zariadenia, aby bol dodržaný pôvodný "recept" presne tak, aby kvalita nebola ohrozená v žiadnom prípade. To zaisťuje, že kolofónia si uchováva svoje pôvodné vlastnosti, ktoré ju robia takou populárnou medzi kontrabasovými hráčmi.

Kolofónia je populárna po celom svete, pretože má jedinečné vlastnosti, ktoré umožňujú sláčiku skutočne "chytiť" struny a vytvoriť veľmi krásny zvuk. Samozrejme, presné prísady a "recept" sú prísne tajné.

Hráči hovoria, že stačí naniesť len malé množstvo kolofónie Pops' na sláčik - len 2 alebo 3 potiahnutia každých pár hodín hrania. Príliš veľa by pokazilo efekt!!

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup