Veľký VÝPREDAJ - Zľavy až 70%

close

Medeli M361

Prenosný elektrický keyboard

Prenosný elektrický keyboard, 61 klávesov s dynamikou, s PSU

(4)
299,00 € s DPH
skladom ihneď
Množstvo

M361 dovoľuje hudobným nadšencom posunúť hudobnú tvorbu na vyššiu úroveň. Na vrchole všetkých úžasných funkcií je softvér na tvorbu. Jednoducho pripojte keyboard k PC, zapnite softvér a nechajte prúdiť svoju fantáziu.

S funkciou performance assistant sa vaša hra stane zaujímavejšou. V režime klavíra vám táto funkcia poskytne nádherné frázy a obohatenie skladby. V režime gitary bude klaviatúra rozdelená na rôzne časti, s ktorými môžete ovladať rôzne parametre ako pri hre na reálnej gitare.

Ďalšiou zábavnou funkciou je vokálny efekt. Pripojte mikrofón do konektora Aux In a následne môžete spievať spolu s vašou obľúbenou piesnou aj s pomocou rôznych efektov ako je Tremolo, Overdrive a Reverb.

Keyboard dokáže nahrať až 10 6-stopových piesní, ktoré si môžete uložiť na USB kľúč. Je vybavený klaviatúrou so 61 dynamickými klávesmi a polyfóniou 128 hlasov. Pri prehľadnom výbere jedného zo 653 vstavaných zvukov výrazne napomáha veľký podsvietený LCD displej v strednej časti nástroja. M361 ponúka funkciu Split, teda rozdelenie klaviatúry a k dispozícii je až 240 prednastavených skladieb a miesto pre 10 vlastných. Nástroj navyše ponúka 8 demo skladieb, 160 presetových skladieb, 10 užívateľských skladieb a výukový systém Music Tutorial System.

ŠpecifikáciaKlávesy61 kláves s dynamikou
Polyfónia128
Počet zvukov653
Počet sprievodných rytmov240 + 10 užívateľských
Počet skladieb160 + 10 užívateľských, 8 demo skladieb
Sekvencér5 stôp + doprovod
KonektorySlíchadlový/Line výstup (6.35 mm jack), Sustain (6.35 mm jack), USB, Mikrofón (6.35 mm jack), Aux In (6.35 mm jack), USB MIDI
Reproduktory2 x 10 W
DisplayLCD
Rozmery956 x 360 x 133
Hmotnosť5.3 kg
Balenie obsahujeAdaptér, manuál
Vlastnosti
Dynamika Áno
Počet kláves 61

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac