Zľava 20% na všetky digitálne piána GEWA. Zadajte zľavový kupón GEWA20 v košíku pri nákupe a získajte jedinečnú zľavu 20% na kvalitné nemecké digitálne piána.

close

Medeli DD401

Elektrické bicie

Elektrické bicie, s PSU
+20,92 €
+27,39 €
(0)
249,00 € s DPH
Quatro kalkulačka
momentálne nedostupné
Množstvo
Elektrické bicie Medeli DD401 sú malé a skladné bicie, ktoré vám nezaberú veľa priestoru vo vašom byte alebo dome. Bice majú výhodu tichého hrania, pri cvičení nerušíte susedov ani spolu bývajúcich. Zvukový modul ponúka široké zvukové možnosti nástroja, kde si môžete vybrať z rôznych bicích sád a perkusí.
Kúpou nástroja si uľahčíte cvičenie na bicie nástroje, kde môžte cvičiť doma, nemusíte si zadovážiť skúšobňu. Doma sa vám bude hrať na bicie s radosťou

Špecifikácie:
Elektrické bicie, s PSU

Vďaka svojmu novému elegantnému skladaciemu dizajnu je DD401 dokonalou súpravou bubnov, ktorá sa vám prispôsobí na koncertoch či pri domácom cvičení. Prostredníctvom úsporného skladacieho dizajnu môžu bubeníci ľahko uložiť súpravu doma, a na zloženie budú potrebovať iba 30 sekúnd.

Tréningový režim je profesionálne navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám študentov na rôznych úrovniach, napríklad s piatimi rôznymi spôsobmi, ako pomôcť študentovi dostať sa do rytmu, postupná zmena tempa alebo beatov. Akonáhle sa študenti dostanú do rytmu, ktorý im vyhovuje, môžu hrať spolu so svojimi obľúbenými skladbami jednoducho pripojením prenosného hudobného zariadenia do konektora Aux In. Bubeníci majú tiež možnosť hrať so slúchadlami pre súkromie alebo používať reproduktor cez line out.

Hoci je súprava DD401 malá veľkosťou, jej kvalita zvuku od toho vôbec nezávisí. S 200 rôznymi výrazovými hlasmi vám umožňuje hrať akýkoľvek žáner hudby od hip-hopu po jazz.

Špecifikácia:

3 x Tom
1 x Snare
1 x Crash
1 x Ride
1 x Hi-Hat
1 x HH Control (typ continuous)
1 x Kick Trigger (typ trigger)

Displej: 3-ciferný LED
Polyfónia: 64 (maximálne)
Bubenícke sady: 10 prednastavených
Skladby: 30 prednastavených, 12 loop
Výučba: Beat, Rytmus, Pattern coach
Metronóm: click voice, hlasitosť, time signature, zvolenie intervalu
Tempo: 30 - 280

Rozmery: dĺžka-šírka-výška: 970 x 450 x 1180 mm
Hmotnosť: 10,6 kg

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup