Zľava 20% na všetky digitálne piána GEWA. Zadajte zľavový kupón GEWA20 v košíku pri nákupe a získajte jedinečnú zľavu 20% na kvalitné nemecké digitálne piána.

close
Už sa nepredáva

Medeli A1000

Prenosný elektrický keyboard

Prenosný elektrický keyboard, 61 klávesov s dynamikou, s PSU Špecifikácia 61 klávesov s dynamikou Displej:dotykový Polyfónia:128 (maximálne) Hlasy:672
(0)
549,00 € s DPH
590,00 € s DPH Ušetríte 41,00 € s DPH
Quatro kalkulačka
Produkt sa už nepredáva
Prenosný elektrický keyboard, 61 klávesov s dynamikou, s PSU

Ďalšia generácia keyboardov je tu. Vybavený najnovšou zvukovou technológiou a zdokonalenými štýlmi prináša model A1000 tie najkrajšie realistické hlasy a sprievody. 16-stopový sekvencer, tvorca štýlov, audio prehrávač a rekordér, nastaviteľné ovládače, obrovská používateľská pamäť a ďalšie výkonné funkcie sú všetky pohodlne dostupné prostredníctvom optimalizovanej dotykovej obrazovky s vysokým rozlíšením a grafickým užívateľským rozhraním.

Väčšia polyfónia, viac možností
Vďaka MIST synth (Multiple IC Synchronized Technológia) má A1000 128-tónovú polyfóniu. Keyboard je schopný prezentovať sprievody a sprievodné stopy ako aj hlasy klaviatúry s bohatým zvukom. Vaša virtuálna kapela sa stane skutočnou.

Next-Generation Synth Technológia
Vďaka technológii MARS od Medeli nie sú nové generované zvuky obmedzené na základe tradičných parametrov rýchlosti či dĺžky. Každý tón je hladko integrovaný s neobmedzenými vzormi a zmenami, ktoré kladú dôraz na väčší detail a autenticitu.

Režim pokročilých štýlov
A1000 poskytuje 240 prednastavených štýlov rôznych hudobných žánrov, s týmto pokročilým režimom vám každý štýl pomôže pri tvorbe kvalitných skladieb. Každý štýl obsahuje 2 úvody, 2 závery a 4 výplne. Tieto štyri varianty ponúkajú rôzne úroveň prístrojového vybavenia alebo aktivity, čo umožňuje skladbu vytvoriť a striedať medzi jednotlivými sekciami. Jednoducho zahrajte niekoľko akordov na klaviatúre a keyboard vám okamžite poskytne plnohodnotný zážitok.

4 x rozšírené arpeggio
Keyboard je možné rozdeliť na 4 časti klaviatúry, 4 arpeggio, 4 harmónie, 4 chopper atď. Pracujte spolu so 6 výkonnými pamäťovými prepínačmi a budete mať tisíce kombinácií, takmer neobmedzené hudobné možnosti a 4-násobné zosilnenie vášho výkonu.

Inšpirujúci asistent pri komponovaní
Teraz nemusíte mať značné odborné znalosti, vybavenie a čas na to, aby ste svoj nápad premenili na kompletnú skladbu rovnakým spôsobom ako profesionálny hudobník. A1000 je vybavený 16-stopovým sekvencerom a môžete nahrávať jednu stopu naraz, alebo súčasne všetky 4 časti klaviatúry, arpeggio a štýl. Môžete kvantifikovať zaznamenané tóny alebo jemne vyladiť hlasitosť každej časti. Svoju prácu si uložíte ako štandardný súbor MIDI na klaviatúre alebo na SD karte pre zdieľanie či ďalšie úpravy.

Tvorca štýlov
S tvorcom štýlov máte možnosť upraviť prednastavené štýly alebo si vytvoriť vlastné. Môžete nahrávať každú stopu štýlu, nastaviť parametre zodpovedajúcich akordov, zmeniť hlasový výber a jemne doladiť hlasitosť a posúvanie skladieb. Môžete dokonca upraviť podrobnú rýchlosť a dĺžku každej noty. Pokúste sa prispôsobiť si A1000 podľa vašich prestáv.

Nastaviteľné ovládače
A1000 je výkonný keyboard doplnený o 2 nastaviteľné otočné gombíky, 2 tlačidlá a 1 nastaviteľný pedál. Môžete jednoducho nastaviť ich funkcie výberom z desiatok funkcií vrátane parametrov envelope, reverb, chosu, arpeggio či rozlíšenie. Môžete tiež určiť príslušné časti klaviatúry a posielať MIDI správu cez MIDI out alebo USB MIDI.

Audio Ready
Tradične, prehrávanie a nahrávanie audio údajov na klaviatúre nie je nikdy jednoduché, ale nie pri modeli Medeli A1000, pretože tento systém je hlboko integrovaný do jadra keyboardu. Jednoducho pripojte štandardný USB drive, môžete si vybrať prehrávanie MP3 alebo WAV súboru na dotykovej obrazovke. Ak chcete nahrať svoje skladby alebo momenty inšpirácie, stačí stlačiť Audio Record tlačidlo a WAV súbor bude nahrávaný.

USB drive
Vybrať súbory v štandardnej USB jednotke je naozaj ľahké. Jednoducho vyberte súbor, spustite ho a keyboard automatický rozozná typ súboru, načíta správny prehrávač na spustenie šýlu, výber hlasu či prehranie skladby. USB môžte tiež navštíviť z rozhrania štýlu, skladby alebo hlasu a pohodlne prepínať medzi vnútorným obsahom a USB súbormi.

Obrovská pamäť pre používateľov
Tento model obsahuje internú flash pamäť pre vlastné použitie. Môžete uložiť až 500 vašich skladieb, 500 užívateľských štýlov, 500 hlasov, 500 arpeggio vzorov, 500 pamäťových funkcií. Toto skutočne rozvinie vašu kreativitu. Teraz môžete vytvárať a ukladať vlastnú hudbu či skladby zahrané inými hudobnými nástrojmi bez obáv o kapacitu pamäte.

Dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením
A1000 je vybavená dotykovým 7 palcovým farebným displejom s vysokým rozlíšením, takže všetky informácie a parametre zobrazuje jasne a graficky. Od teraz bude každý krok jednoduchý.

Výkonný reproduktorový systém
Novo navrhnutý vysokovýkonný stereo reproduktorový systém poskytuje úplný vyvážený zvuk s bohatými basmi a jasnými výškami.

Vyvíjateľný operačný systém
Operačný systém, DSP a zvuková karta sú plne upgradovateľné. V budúcnosti je možné pridávať nové funkcie alebo prednastavený hudobný obsah do A1000.

Špecifikácia

61 klávesov s dynamikou
Displej: dotykový
Polyfónia: 128 (maximálne)
Hlasy: 672 hlasov, 256 GM, 500 užívateľských hlasov
Rozdelenie klaviatúry: áno
Štýly: 240 prednastavených, 500 užívateľských
Tvorba štýlov: áno
O.T.S.: áno
Sekvencer: 500 užívateľkých skladieb (16 stôp)
Demo skladby: 2
Hudobná knižnica: 90 predvolených skladieb
Prehrávanie zvuku: WAV/MP3/WMA
Audio rekordér: 44,1 K/16 bit
Externý drive: USB (32 G maximálne)

Rozmery: 970 x 398 x 185 mm
Hmotnosť: 10,6 kg

Vlastnosti
Dynamika Áno
Počet kláves 61

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup