MARKBASS Marcus Miller CMD 103
Basgitarové kombo
Basgitarové kombo, signature model Marcus Miller, 600 W RMS, 3 x 10", 5-pásmový ekvalizér
(0)
Charakter zvuku firmy Markbass je rozpoznateľný v každom kombe, dokonca aj v tejto signature sérií Markus Miller, od ultrakompatkného modelu CMD 101 MICRO 60 až po najvyšší model ako je práve CMD 103. Aj keď sa jedná o najväčšie kombo, stále je veľmi prenosné, čiže je to perfektná voľba pre hráčov, ktorá chcú skvelý výkon a úžasný zvuk s jasnou definíciou, úderom a dynamikou. Box je osadený nezvyčajne 3 x 10" reproduktormi a ponúka veľmi vyvážený zvuk a výkon. Ide o ideálny aparát pre každého basgitaristu.
Špecifikácia
| Výkon reproduktoru | 600 W RMS |
| Reproduktory | 3 x 10" Markbass Custom |
| Tweeter | 1" |
| Basreflex | vzadu |
| Impedancia | 6 Ohm |
| Crossover | 3.5 kHz |
| Frekvenčná odozva | 38 Hz - 18 kHz |
| Citlivosť | 104 dB SPL |
| Preamp | solid state |
| Koncový zosilňovač | MPT |
| Výkon | 500 pri 4 Ohm/ 300 W pri 8 Ohm |
| EQ1 | Ultrabasy (65 Hz), Basy (180 Hz), Stredy (500Hz), Vyššie stredy (1.4 kHz), Výšky (3.8 kHz) |
| EQ2 | Old School, Millimerizer |
| Ovládanie | Mute, Pre/Post EQ, Line Volume, prepínač EQ1/EQ2 pomocou footswitcha |
| Rozmery | 594 x 480 x 699 mm |
| Hmotnosť | 23.5 kg |
Vlastnosti |
|
| Veľkosť reproduktoru | 10" |
| Výkon | 600 W |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
odmeníme Vás za nákup









