LAG Tramontane 98 T98DCE
Elektroakustická gitara
Model T98DCE zo série Tramontane od spoločnosti LAG sa vyznačuje polomasívnym telom z exotického a na pohľad krásneho dreva khaya, pri čom predná doska je masívna a luby so zadnou doskou z preglejky. Krk je taktiež vyrobený z dreva khaya a nájdeme na ňom hmatník vyrobený z dreva brownwood s 20 pražcami. Nultý pražec z grafitu má 43 mm a dĺžka menzúry je štandardných 650 mm. Stabilita ladenia je zabezpečená kvalitnými ladiacimi mechanikami typu die cast v čiernom matnom prevedení s pomerom ladenia 1:18. Obsiahnutá je aj kvalitná elektronika s trojpásmovým ekvalizérom, možnosťou ovládania hlasitosti a prepínačom notch a phase. Samozrejmosťou je aj integrovaná ladička.
Špecifikácia
| Typ | Dreadnought |
| Výrez | Áno |
| Korpus | Polomasívny |
| Predná doska | Masívna khaya |
| Zadná doska a luby | Khaya |
| Krk | Khaya |
| Hmatník | Brownwood |
| Menzura | 650 mm |
| Šírka nultého pražca | 43 mm |
| Materiál nultého pražca | Grafit |
| Kobylka | Brownwood |
| Počet pražcov | 20 |
| Elektronika | Stage-Lag |
| Ovládanie | Volume, Bass, Middle, Treble, Phase, Notch, Tuner |
| Integrovaná ladička | Áno |
| Farba | Natural |
| Povrchová úprava | Lesklá |
Vlastnosti |
|
| Druh elektroniky | LAG |
| Púzdro/Kufor | Nie |
| Šírka nultého pražca | 43 mm |
| Telo | Polomasív |
| Tvar tela | Dreadnought |
| Vrchná doska | Khaya |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
vyskúšajte si nástroje osobne
špecializovaným technikom
podľa požiadaviek
s radosťou Vám poradíme
odmeníme Vás za nákup









