LAG Tramontane 118 T118DCE-BRS
Elektroakustická gitara
Elektroakustická gitara, polomasívna, predná doska céder, elektronika Astro Lag
Elektroakustická gitara, polomasívna, predná doska céder, elektronika Astro Lag
Model T118D zo série Tramontane od spoločnosti LAG sa vyznačuje polomasívnym telom typu dreadnought z masívnej prednej dosky vyrobenej z červeného cédru, ktorá je kombinovaná s drevom africké sapele použitým na luby a zadnú dosku. Krk je vyrobený z dreva tropical khaya a nájdeme na ňom hmatník vyrobený z dreva brownwood s 20 pražcami. Nultý pražec z grafitu má 43 mm a dĺžka menzúry je štandardných 650 mm. Stabilita ladenia je zabezpečená kvalitnými ladiacimi mechanikami dypu die cast v čiernom matnom prevedení s pomerom ladenia 1:18. Osadená je kvalitná firemná elektronika Astro Lag.
Špecifikácia
| Typ | Dreadnought |
| Výrez | Áno |
| Korpus | Polomasívny |
| Predná doska | Masívny červený céder |
| Zadná doska a luby | Africké sapele |
| Krk | Khaya |
| Hmatník | Brownwood |
| Menzura | 650 mm |
| Šírka nultého pražca | 43 mm |
| Materiál nultého pražca | Grafit |
| Kobylka | Brownwood |
| Počet pražcov | 20 |
| Elektronika | Astro Lag |
| Farba | Hnedý sunburst |
| Povrchová úprava | Lesklá |
Vlastnosti |
|
| Druh elektroniky | LAG |
| Púzdro/Kufor | Nie |
| Šírka nultého pražca | 43 mm |
| Telo | Polomasív |
| Tvar tela | Dreadnought |
| Vrchná doska | Céder |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
vyskúšajte si nástroje osobne
špecializovaným technikom
podľa požiadaviek
s radosťou Vám poradíme
odmeníme Vás za nákup









