KORG Pa700 RD
Pracovná stanica
Aranžér keyboard, viac ako 1 700 zvukov, polyfónia 192, 2 x 25 W
Limitovaná edícia v nádhernom červenom prevedení ponúka vysokovýkonný aranžér z uznávanej série Pa od nemenej uznávanej firmy Korg. Zvukový procesor ponúka obrovské množstvo zvukov s technológiou Defined Nuance Control pre autentický zvukový charakter. Keď skombinujete skvelé a výkonne funkcie, intuitívne hráčske rozhranie a bohaté modelovanie zvukov, dostanete aranžér pre najnáročnejších hráčov.
Zvukové jadro využíva 4x viac PCM pamäte ako najpredávanejší model Pa600. Reproduktory prešli mnohými vylepšeniami, produkujú skvelý a reálny zvuk, ktorý je vylepšený rôznými funkciami. Obsiahnutý je KAOSS FX, ktorý zabezpečuje používanie veľkého množstva efektov a rôznych funkcií ako je morphing, mixer, úprava rytmu, DJ efekty a podobne. Vďaka tejto vysokej flexibilite je Pa700 vysokým štandardom aranžérov.
Špecifikácia
| Klaviatúra | 61 kláves s dynamikou |
| Zvukový procesor | EDS-X |
| Polyfónia | 128 |
| Počet zvukov | viac ako 1 700 zabudovaných zvukov + 512 užívateľských |
| Ekvalizér | 3-pásmový pre každú stopu |
| Zvukový procesor | EDS-X (s DNC) |
| Pamäť | 960 MB interná, 128 MB užívateľská |
| Sekvencér | áno |
| Slot pre microSD kartu | áno |
| Výstupy | Line L+R, MIDI OUT |
| Vstupy | Line L+R, MIDI IN |
| USB-Host | áno |
| USB-Device | áno |
| Konektor pre damper pedál | áno |
| Konektor pre nožný ovládač s priradením funkcie | áno |
| Reproduktory | 2 x 25 W |
| Rozmery | 1030 x 378 x 132 mm |
| Hmotnosť | 9.95 kg |
| Farba | červená |
Vlastnosti |
|
| Dynamika | Áno |
| Počet kláves | 61 |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
vyskúšajte si nástroje osobne
špecializovaným technikom
podľa požiadaviek
s radosťou Vám poradíme
odmeníme Vás za nákup









