JAY TURSER JT-220-CS-A-U
Elektrická gitara
Gitara, vhodná prevažne na rockovú hudbu aj vďaka dvom osadeným snímačom typu humbucker. Na telo z mahagónu je prilepený mahagónový krk, zaručujúci dlhý a prirodzený sustain. Zvuk snímačov je možné upravovať pomocou potenciometru tónovej clony, hlasitosti a trojpolohového prepínača. Stabilné ladenie je zabezpečené liatymi ladiacimi mechanikami a pevnou kobylkou Tune-O-Matic.
Elektrické gitary od firmy Jay Turser ponúkajú za priaznivú cenu naozaj veľa. Či už je to skvelý dizajn, kvalitné materiály použité pri výrobe a v neposlednom rade aj dobrý zvuk. Vhodné sú najmä pre začiatočníkov, no nestratia sa aj vo výbave skúsenejších borcov.
Špecifikácia
| Typ | Les Paul |
| Telo | Mahagón |
| Krk | Mahagón |
| Profil krku | C |
| Menzura | 628 mm |
| Rádius | 12" |
| Počet pražcov | 22 |
| Šírka nultého pražca | 43 mm |
| Hmatník | Tech Wood |
| Snímače | 2 x Jay Turser Humbucker |
| Ovládanie | 2 x Volume, 2 x Tone, 3-polohový prepínač |
| Kobylka | Pevná, Tune-O-Matic |
| Ladiace mechaniky | Die-Cast (liate tlakom) |
| Hardware | Chróm |
| Farba | Cherry Sunburst |
| Povrchová úprava | Lesk |
Vlastnosti |
|
| Telo | Mahagón,Hmatník |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
vyskúšajte si nástroje osobne
špecializovaným technikom
podľa požiadaviek
s radosťou Vám poradíme
odmeníme Vás za nákup









