Klávesy

Lounsberry Pedals OGO-1

"Organ Grinder" predzosilňovač

"Organ Grinder" viacstupňový analógový FET predzosilňovač/overdrive
169,00 € s DPH
momentálne nedostupné
Množstvo
"Organ Grinder" viacstupňový analógový FET predzosilňovač/overdrive

"Roger Powell's Organ Grinder" bol navrhnutý pre Rogera Powella z Fossil Poets a Utopia. Roger ho opisuje ako „oslabený“ overdrive. Podľa jeho slov znie neskutočne a je oveľa lepší na overdrive efekt na jeho clonewheel organ. Toto je voľba clonewheel príslušenstva pre milovníkov Hammond-ov! Hráči na elektrické piano si "Roger Powell's Organ Grinder" zamilujú rovnako...

Organ Grinder je pravý bypass, multi stage overdrive, ktorý používa FET k stimulovaniu vákuových elektróniek a germániové diódy v clipping stage.

Mark Hershberger sa pričinil o Steam Punk grafiku na obale, doplnenú o zlaté Speed Knobs, celkový obal je v štýle „Candy Apple“.

Ak hráte na organ, elektrické piano alebo syntetický klavír a ste unavený z gitarových efektov s ich charakteristickými mid-range hump a hľadáte overdrive so širokou, nízkofrekvenčnou odozvou, ktorý bol vyvinutý len pre klávesy , tak v tom prípade je tento efekt pre Vás.

Napájanie je cez 9 V batériu alebo DC adaptér s jackom.

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99€ doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac