HIWATT HGS 100H Hi-Gain
Lampový gitarový zosilňovač
V tomto zosilňovači je skombinovaný klasický a moderný zvuk. O klasický zvuk sa postaral čistý kanál, použitý zo zosilňovača DR103 a Hi-Gain kanál je zástupca moderného tónu. Zvuk máte možnosť obohatiť o skvelý Reverb Accutrnoics alebo pomocou pedalboardu, ktorý môžete zapojiť do pripravenej efektovej slučky.
Takáto verzia zosilňovača vznikla najmä vďaka prieskumu medzi gitaristami s otázkou, čo vyžadujú od dnešných zosilňovačov. Ďalšie obsiahnuté funkcie sú tradičný 3-pásmový ekvalizér, nastavenie Volume pre kanál 1, Gain pre kanál 2 a Master volume. O zvuk sa starajú 4 elektrónky El 34 v koncovom zosilňovači a 4 ECC83/12AX7 v predzosilňovači. Jedná sa o veľmi tradičnú kombináciu.
Špecifikácia
| Výkon | 100 W |
| Kanály | 2 |
| EQ | 3-pásmový |
| Efekty | reverb |
| Preampové elektrónky | 4 x ECC83/12AX7 |
| Powerampové elektrónky | 4 x EL34 |
| Ovládanie | Hlasitosť kanálu 1 (pull Bright kanál), Gain kanálu 2 (pull Hi-Gain), Bass, Middle, Treble, Presence, Hlasitosť kanálu 2, Master Volume |
| Reproduktorové výstupy | 4 Ohm, 2 x 8 ohm, 16 Ohm |
| Rozmery | 630 x 271 x 275 mm |
| Hmotnosť | 18.7 kg |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
vyskúšajte si nástroje osobne
špecializovaným technikom
podľa požiadaviek
s radosťou Vám poradíme
odmeníme Vás za nákup









