GODIN A6 Ultra KOA HG
Elektroakustická hybridná gitara
Model A6 Ultra pokračuje v inovatívnych koncepciách, ktoré nájdeme vo všetkých gitarách série Godin A, ako je napríklad kombinácia zosilneného akustického zvuku a krku elektrickej gitary spolu s komorovým dizajnom tela, ktorý prakticky eliminuje spätnú väzbu. Všetky tieto vlastnosti vedú k perfektnej gitare s pridaným úderom a bohatým tónom aj vďaka jednému humbucker snímaču umiestneným pri krku.
Telo nástroja je zhotovené z komorovaného javoru, ktorý je skombinovaný s prednou doskou vyrobenou z dreva koa. Táto kombinácia vytvára prirodzený, farebný, vyvážený a živý zvuk. Na krku vyrobenom z mahagónu nájdeme hmatník z kompozitného materiálu richlite s 22 pražcami s menzúrou 648 mm, rádiusom 16" a šírkou nultého pražca 42.8 mm.
Okrem toho podkobylkový snímač a dva výstupy (akustický a elektrický) spolu s kvalitným predzosilňovačom Godin zabezpečujú veľké množstvo zvukových kombinácií. Predzosilňovač umožňuje hráčovi nastaviť tón vďaka sliderom pre akustickú hlasitosť, výšky, stredy, basy a nezávislé ovládanie hlasitosti, výšiek a basov pre humbucker snímač. Či už je zapojený jeden výstup alebo obidva, ovládanie tónu je na dosah ruky. Godin A6 Ultra sa nestratí v žiadnom štýle, čo už ide o pop, country, jazz alebo aj rock.
Špecifikácia
| Typ | Hybrid |
| Výrez | Áno |
| Korpus | Celomasívny |
| Telo | Masívny javor |
| Predná doska | Masívna koa |
| Krk | Mahagón |
| Menzura | 648 mm |
| Počet pražcov | 22 |
| Šírka nultého pražca | 42.8 mm |
| Hmatník | Richlite |
| Nultý pražec | Plast |
| Snímač | Piezo + Humbucker |
| Elektronika | Custom Godin A6 |
| Ovládanie | Acoustic Bridge Volume, Magnetic Pickup Volume, Treble, Mid, Bass (Acoustic), Treble, Bass (Magnetic) |
| Integrovaná ladička | Nie |
| Ladiace mechaniky | Godin |
| Hardware | Čierny |
| Farba | Natural |
| Púzdro | Áno |
Vlastnosti |
|
| Druh elektroniky | Godin |
| Púzdro/Kufor | Áno |
| Šírka nultého pražca | 42.8 mm |
| Telo | Celomasív |
| Tvar tela | Hybrid |
| Vlastnosti | Hybridná |
| Vrchná doska | Koa |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
vyskúšajte si nástroje osobne
špecializovaným technikom
podľa požiadaviek
s radosťou Vám poradíme
odmeníme Vás za nákup









