Esteve Classic All Solid 11-CD/L
Koncertná gitara pre ľavákov
Koncertná klasická gitara pre ľavákov, masívna cédrová vrchná doska, masívna zadná doska a luby z indického palisandru, ebenový hmatník, nitro povrchová úprava
(0)
Veľmi pôsobivý nástroj pre ľavákov s hlasne,plne znejucími basmi a krásnymi jasnými výškami. Kvalita zvuku spočíva v tele, ktoré je vyrobené z masívnej cédrovej vrchnej dosky, zatiaľ čo luby a spodná doska sú vyrobené z masívneho indického palisandru.
Zosilený krk zvyšuje citlivosť a otvorenosť zvuku a taktiež poskytuje pohodlie pre ruku. Kobylka má 12 dier, ktoré poskytujú strunám strmší uhol, čo vedie k omnoho rýchlejšej reakcii. Každá gitara značky Esteve je ručne vyrábaná najlepšími gitarármi v španielskej Valencii. Modely 9-11 alebo 12 môžu byť vyrobené aj ako 7, 8 alebo 10 strunné klasické gitary. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.
Zosilený krk zvyšuje citlivosť a otvorenosť zvuku a taktiež poskytuje pohodlie pre ruku. Kobylka má 12 dier, ktoré poskytujú strunám strmší uhol, čo vedie k omnoho rýchlejšej reakcii. Každá gitara značky Esteve je ručne vyrábaná najlepšími gitarármi v španielskej Valencii. Modely 9-11 alebo 12 môžu byť vyrobené aj ako 7, 8 alebo 10 strunné klasické gitary. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.
Špecifikácia
| Druh | gitara pre ľavákov |
| Vrchná doska doska | masívny céder |
| Spodná doska a luby | indický palisander |
| Hmatník | eben |
| Kobylka | eben |
| Krk | céder s karbónovým zosilnením |
| Menzúra | 650 mm |
| Spoj krku | španielsky |
| Šírka nultého pražca | 52.5 mm |
| Šírka 12. pražca | 64 mm |
| Materiál nultého pražca | kosť |
| Materiál sedla | kosť |
| Ozdobná hrana | palisander |
| Priemer akustického otvoru | 89 mm |
| Struny | Savarez Alliance Corum |
| Lak | lesklý nitro lak |
Vlastnosti |
|
| Telo | Celomasív |
| Tvar tela | Štandardný |
| Veľkosť | 4/4 |
| Vrchná doska | Céder |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
odmeníme Vás za nákup









