POVIANOČNÝ VÝPREDAJ!

close

Crumar MOJO61

Tonewheel organ

Single manual tonewheel organ simulačný systém, 61 klávesov, 9 vysúvacích jednotiek, Gsi VB3.2
(0)
1 390,00 € s DPH
1 890,00 € s DPH Ušetríte 500,00 € s DPH
Quatro kalkulačka
Produkt sa už nepredáva
Single manual tonewheel organ simulačný systém, 61 klávesov, 9 vysúvacích jednotiek, Gsi VB3.2

NOVÉ MOJO JE LEPŠIE MOJO

Chceme vám ponúknuť najlepší zážitok, aký len môžete očakávať od digitálneho organu a elektrickej simulácie piana. Vytvorili sme ho najlepšie, ako sme vedeli. Výsledkom je Crumar Mojo 61. Jednoduchý kompaktný digitálny organ so 61-klávesovou klaviatúrou, ktorá je vsadená do pevného elegantného obloženia s praktickým a intuitívnym ovládacím panelom.

Mojo 61 používa našu novú DSP technológiu odvodenú od GSi Gemini a je poháňaný rovnakou elektromechanickou simuláciou ako aj na duálnom manuálnom Mojo, GSi VB3-II. Vo vnútri organa je veľa novej inovatívnej technológie, najlepšej, akú môžete očakávať so spojením moderného spracovania zvuku a klasického rozhrania. Ovládací panel je vybavený len gombíkmi, vyťahovacími jednotkami a LED jasnými označeniami.

Všetko, čo potrebujete urobiť počas vášho živého vystúpenia, je stlačiť jedno tlačidlo pár centimetrov od vašej ruky. Vo chvíli, keď budete potrebovať viac, dostanete viac. Zoberte si vaše wi-fi zariadenie (smartphone, tablet, laptop), zapojte ho do Mojo 61, otvorte editor Web-App vo vašom obľúbenom prehliadači a dostanete úplnú kontrolu nad zvukom a všetkými funkciami, ktoré Mojo 61 ponúka. Mojo obsahuje zvuky 22 rôznych historických tonewhell organov, preto si stačí vybrať, ktorý sa vám páči, nastaviť si všetky parametre a uložiť ich.

NIE LEN TONEWHEELS

Nie je to len tonewheel organ. Mojo 61 sa vyznačuje veľmi výrazným a bohatým organovým zvukom po vzore klasického barokové organu (s 8 stops plus 1 mixture, 3 couplers a tremulant motor). Neočakávajte vzorový zvuk či polyfonické obmedzenie, pretože každý tón, ktorý Mojo 61 vytvára, je čistá skutočná fyzická syntéza s plnou polyfóniou.

Ak by ste chceli skompletizovať organovú ságu, Mojo 61 ponúka simulácie, ktoré sú v stálej obľube: taliansky Compact DeLuxe a "red tolex" Continental. Obe hrajú prekrásne, kúzelne realisticky.

A... nie je to len o organe! Aj v prípade, že Mojo 61 je vybavený vysokokvalitnými klávesami, je skvelé mať 2 z najvyhľadávanejších elektrických pián poruke, pripravené na hranie stlačením gombíka. Mojo 61 ponúka modelingovú simuláciu klasického Tine piana a Reed piana, čo nie sú hocijaké zvuky, ale skutočne tvoria dôležitú časť všetkých Mojo skúseností. Elektrické klavíry sú úplne vyrovnané vďaka zložitým matematickým výpočtom, aby ponúkli najrealistickujší pocit, zvuk a presné správanie mechanického klavíra. Ak máte jeden zo skutočných elektrických klavírov simulovaných Mojom, pozývame vás porovnať a vyskúšať, aké sú realistické od základného zvuku po každý jemný odtieň, správanie sustain pedálu, súzvuky, mechanické zvuky a každý ďalší detail, všetko je tam, kam patrí.

MYSLITE NA EFEKTY!

Obohatiť a zdôrazniť krásu Mojo zvuku, hlavná časť sa nachádza vovnútri. Čo je tonewheel organ bez skvelého rotačného efektu a tube overdrive? A ako môžete hrať na elektrické klavíre bez skvelého stereo fázovaču alebo stereo chorusu? A čo niektoré statické zosilňovače na tranzistorové organy? Nezabudnite reverb! Všetky z týchto Mojo efektov sú len ... efekty. Sú to naozaj skvelé efekty, navrhnuté podľa niektorých z najznámejších historických stomp boxov, z najlepších gitarových a basových zosilňovačov, najkomplexnejšie a efektívne reverb algoritmy a samozrejme, nádherné klasické 122/147 rúrkové otočné zosilňovače.

Je ťažké uveriť, že taká malá klaviatúra môže vytvárať taký veľký zvuk! Ale je to pravda, je to Crumar Mojo 61.
Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup