Zľava 20% na všetky digitálne piána GEWA. Zadajte zľavový kupón GEWA20 v košíku pri nákupe a získajte jedinečnú zľavu 20% na kvalitné nemecké digitálne piána.

close
Už sa nepredáva

Crumar MJ-PEDB2

Pedále na organ Crumar

Pedále na organ Crumar, 13 pedálov, ovládací vstup pedálu
(0)
499,00 € s DPH
Quatro kalkulačka
Produkt sa už nepredáva
Pedále na organ Crumar, 13 pedálov, ovládací vstup pedálu

Crumar Mojo Pedals je 13 MIDI pedálov, ktorý je navrhnutý tak, aby dopĺňal Mojo organy, ale môžu byť použité aj ako generické MIDI pedále, ktoré sa môžu pripojiť k akémukoľvek zariadeniu alebo počítaču s podporou MIDI. Vysokokvalitné kovové pedále ponúkajú vynikajúcu kontrolu nad hrateľnosťou. Svoj organ môžte jednoducho rozšíriť týmto moderným, ľahkým doplnkom so základnými, ale užitočnými funkciami.

Je možné vybrať MIDI kanál, transponovať o oktávy alebo poltóny stlačením tlačidla, poslať MIDI Program Change udalosti a prijať voliteľný výrazový pedál s výberovým MIDI CC číslom.

Vstavaný 3-miesty displej zobrazuje menu a rôzne hodnoty.

Mojo pedále sú vďaka MIDI pripojiteľnosti kompatibilné s prakticky každým existujúcim organom, keyboardom, expandérom alebo iným MIDI zariadením. Pedále su tiež schopné reagovať na rýchlosť, aby sa mohla pridať ďalšia úroveň výrazov.

USB-MIDI umožňuje pripojenie k akémukoľvek zariadeniu Crumar Mojo, GSi Gemini alebo akémukoľvek inému zariadeniue alebo počítaču, ktorý je schopný prijímať zariadenie USB-MIDI. USB port slúži aj na napájanie, či sa eliminuje potreba ďalšieho výstupu. Môže byť tiež napájaný z generickej 5V mobilnej/tabletovej nabíjačky pomodou dodaného USB A-B kábla.

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup