BMS 5 CN 160 H
5" Neodýmový koaxiálny reproduktor, 130 W + 25W, 16 Ohm
5" Neodýmový koaxiálny reproduktor, 130 W + 25 W, 16 Ohmov
(0)
5" Neodýmový koaxiálny reproduktor, 130 W + 25 W, 16 Ohmov
| Typ produktu | reproduktor |
| Druh | PA |
| Rozmery reproduktora | 5" |
| Rozmery reproduktora v mm | 130 mm |
| Celkový priemer | 128 mm |
| Montážne diery | 4 |
| Priemer montážnych dier | 5,3 mm |
| Celková hĺbka | 104 mm |
| Hmotnosť | 0,96 kg |
| Menovitá impedancia | 16 Ohmov |
| RMS | 130 W |
| Citlivosť (1 W/1 m) | 90 dB |
| Frekvenčná odozva | 80 - 20 000 Hz |
Charakteristika woofera
| Hlasová cievka | 1,5" |
| Hlasová cievka v mm | 38 mm |
| Materiál hlasovej cievky | meď |
| Magnet | neodýmový |
Charakteristika tweetera
| Hlasová cievka | 1,5" |
| Hlasová cievka v mm | 38 mm |
| Menovitá impedancia | 16 Ohmov |
| Menovitý výkon | 25 W |
| Maximálne zaťaženie | 200 W |
| Citlivosť (1 W/1 m) | 110 dB |
| Frekvenčný rozsah | 1 200 - 20 000 Hz |
| Odporúčaná crossover frekvencia | > 1 700 Hz |
| Materiál membrány | polyester |
| Magnet | neodýmový |
Vlastnosti |
|
| Citlivosť | 90 dB |
| Impedancia | 16 Ohmov |
| Typ | Reproduktor |
| Veľkosť reproduktora | 5" |
| Výkon RMS | 130 W |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
odmeníme Vás za nákup









