ART & LUTHERIE Americana Faded Black QIT
Elektroakustická gitara
Elektroakustická gitara, polomasív, predná doska masívny smrek, elektronika Godin s integrovanou ladičkou, čierna farba
(0)
Dokonalá gitara s veľkosťou tela dreadnought. Toto telo zaisťuje skvelý a prierazný zvuk s veľkou hlasitosťou a plnými basmi.
Telo je vyrobené z čerešne, ktoré má prednú dosku vyrobenú z masívneho smrekového dreva, ktoré prešlo tlakovými testami. Palisandrový hmatník je osadený na pohodlnom javorovom krku s dvojcestnou torznou tyčou a nultým pražcom TusQ, čo je umelá slonovina, ktorá má skvelý dopad na kvalitu zvuku a intonáciu.
Špecifikácia
| Tvar tela | Dreadnought |
| Výrez | Áno |
| Korpus | Polomasívny |
| Materiál prednej dosky | Masívny smrek |
| Materiál zadnej dosky a lubov | Čeresňa |
| Materiál krku | Javor |
| Hmatník | Palisander |
| Počet pražcov | 21 |
| Nultý pražec | TusQ, 43.7 mm |
| Menzura | 631 mm |
| Hardware | Mosadz |
| Ladiace mechaniky | Art-Lutherie |
| Elektronika | Godin Q1T, s ladičkou |
| Farba | Faded Black |
| Povrchová úprava | Pololesk |
Vlastnosti |
|
| Druh elektroniky | Godin |
| Púzdro/Kufor | Nie |
| Šírka nultého pražca | 43.7 mm |
| Telo | Polomasív |
| Tvar tela | Dreadnought |
| Vrchná doska | Smrek |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
odmeníme Vás za nákup









