Veľký VÝPREDAJ zľavy až 70%

close

Acus Phantasma

Aktívna elektronika na gitaru

Aktívna elektronika Acus Phantasma
(0)
370,00 € s DPH
Skladom (2 - 3 dni)
Množstvo
Aktívna elektronika Acus Phantasma je veľmi praktické a jednoduché riešenie na ozvučenie akustických či klasických gitár. V cene balenia nájdete externý predzosilňovač (Class A preamp), podkobylkový piezo snímač s vysokou citlivosťou a mikrofónovú kapsulu prepojenú s JFET predzosilňovačom a stereo kábel. Vďaka dvojitému snímaniu zuvku a množstvom úprav (vrátane možnosťi nastavenia pomeru mic/piezo snímania a farby zvuku HPF a LPF filtra) pomocou Class A externého predzosilňovača Phantasma si vždy prispôsobíte vlastnosti zvuku podľa vašich potrieb tak, aby nástroj čo najlepšie reprodukoval akustický zvuk.

Tento spôsob snímania zvuku je maximálne ohľaduplný k nástroju (mikrofón so snímačom vážia dokopy 30 gramov), naviac aj eliminuje efekt spätnej väzby. Phantasma predzosilňovač môžete použiť u viacerých nástrojoch osadených mic/piezo snímaním, stačí jednoducho prepnúť kábel.

Na napájanie predzosilňovače sa používa 9V adaptér (nie je súčasťou balenia) alebo 9 V batéria.

Ovládanie: Master, Air Volume, Depth Volume, HPF, LPF

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac