Strunové nástroje

Acus ONE-AD/BK ONE FOR STRINGS AD

Kombo na elektroakustické nástroje

+ Darček: Stojan na reprobox BS-090-BK ZADARMO

Kombo na akustické nástroje ONE FOR STRINGS AD, 350W, 5 kanálov, reverb, čierna povrchová úprava

1 149,00 € s DPH
overte si dostupnosť
Množstvo

Kombo na akustické nástroje ONE FOR STRINGS AD, 350W, 5 kanálov, reverb, čierna povrchová úprava

One For Strings AD je najväčším modelom v tejto rade, čo sa týka výkonu a akustického tlaku. Navrhované použitie tohto modelu je pre samostatného sólo interpreta alebo malý súbor. Ako všetko v jednom 5-kanálovom riešení môžete použiť One For Strings AD akos amostatný PA (až pre cca 150 ľudí).

Veľmi zaujímavá vlastnosť tohto systému sa nachádza v 4. kanáli, ktorý je vybavený 3-polohovým switchom, ktorý sa dá použiť na ďalšie zvýšenie tónu konkrétneho hudobného nástroja:

Pozícia 1 - viola, husle a violončelo
Pozícia 2 - klasická a akustická gitara
Pozícia 3 - poloakustické/jazzové nástroje

Každý kanál je vybavený Peak LED, 4-band EQ, Effect hlasitosťou a Channel hlasitosťou.

Kanál 1, 2, 3 vám dáva možnosť vstupu Mic/Line, kanál 5 je určený len pre vstup line.

Systém má Aux vstup s vlastným 2-pásmovým EQ, 2 výstupy (Line/Stereo Out) a vlastné ovládanie hlasitosti.

Medzi ďalšie funkcie patrí vstup na slúchadlá (s oddeleným ovládaním hlasitosti), 8 digitálnych efektov (nastaviteľných v hlavnej sekcii) a rezonančný filter, ktorý pomáha redukovať spätnú väzbu.

One For Strings AD sa môže pochváliť výkonom 350 W a hmotnosťou iba 15 kg, čo z neho robí výnimočne všestranný a prenosný zosilňovač.

Špecifikácia:

Frekvenčná odozva: 40Hz - 20kHz
Maximálny výkon: 350W RMS
Formát systému: 2-pásmový biamp
Výkon woofera: 280W RMS
Výkon tweeteru/hornu: 70W RMS
Citlivosť 1W 1mt: 95dB
Crossover: electronic
Woofer: 2 x 8"
Tweeter: compression tweeter
Box: 2 way bass reflex
Hmotnosť: 15 kg
Rozmery: výška: 46,7 cm, šírka: 31,7 cm, hĺbka: 35 cmSpoločnosť Acus Sound Engineering vyvinula radu ONE FOR STRINGS, aby zvýšila úroveň zvuku všetkých elektroakustických nástrojov (najmä elektroakustických gitár) bez zmeny prirodzeného tónu gitary alebo rezonancie.
Zosilňovače One For Strings sú navrhnuté v minimalistickom štýle s vlastnými reproduktormi, kabinetmy a vysoko spoľahlivými elektronickými komponentmi, ktoré dokážu zosilniť zvuk úplne prirodzene. One For Strings môžu byť tiež použité ako mini PA systém. Je všestranný a citlivý, s plným rozsahom funkcii špeciálne upravených na akustické nástroje.

Táto rada zosilňovačov, ktorá sa neustále vyvíja, pozostáva zo 4 zosilňovačov a rozšírenia (pre tých, ktorí jednoducho chcú zväčšiť zvukový rozsah komba bez zmeny akustického tónu). Každá jednotka sa odlišuje od iných v počet kanálov či napájania.

Uvádzame zoznam niektorých detailov a konštrukcie koncipovaných v talianskom závode Recanati:

Inovatívny a štýlový ovládací panel ponúka vlastné štylizované gombíky, mikrometrické a funkčné. Pri vyrovnávaní reguluje kombo zmeny úrovní frekvencie bez zmeny pôvodného tónu, dokonca aj v dolných a horných regisroch. Celý rad zosilňovačov ponúka na výber viac kanálov a reverb s exkluzívnymi procesormi. Tiež sú k dispozícii výstupy line outs, mic a auxiliary inputs.

Dizajnéri spoločnosti Acus v spolupráci so špičkovými inštrumentalistami vyvinuli bi-zosilnené výkonové časti v elektronických súčiastkach, ktoré dokážu vytvoriť vysokú šírka pásma a rýchlosť prenosu. V rámci predzosilňovačov sú výstupné stupne triedy A v strategických polohách schopné ponúknuť veľmi teplý tón typický pre štúdiové zosilňovače.

- Reproduktory sú vyrobené v Taliansku podľa špecifikácií spoločnosti Acus. Každý model má schopnosť citlivo reagovať na zmeny v dynamike.

- Kompaktný a ľahký speaker kabinet je ručne vyrobený z prírodného dreva so správnym pomerom výkonu. Model v prírodnej farbe dreva zdôrazňuje minimalistický dizajn a vzhľad produktov Acus. Je to vrstva z brezového dreva, na ktorej je ochranný polyesterový vrchný náter.

- Príslušenstvo - ako ochranná kovová mriežka a rukoväte na prenášanie sú jedinenčé špecifikácie s reálnou pozornosťou na detail a funkčnosť dizajnu.Vlastnosti
Počet kanálov 5
Výkon 350 W
arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99€ doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac