Takamine GD93-NT
Akustická gitara
GD93 je gitara s telom v tvare dreadnought s rafinovaným a moderným vzhľadom vyznačujú sa masívnou prednou doskou a špeciálnou konštrukciou zadnej dosky, vďaka čomu má gitara osobitý zvuk a unikátny vzhľad.
Môže za to masívna predná doska vyrobená zo smreku, luby vyrobené z kombinácie orech/javor a nádhernou zadnou doskou taktiež v kombinácií orech/javor. Mahagónový krk s pohodlným tenkým profilom obsahuje hmatník z dreva laurel, ktorý má perfektnú hrateľnosť. Kobylka, taktiež vyrobená z dreva laurel, má rozdelené sedlo a vďaka tomu gitara skvelo intonuje.
Medzi ďalšie vlastnosti patrí lemovka z javorového dreva okolo tela, krku aj hlavy gitary, rozeta aj výložky z tmavého dreva, syntetická kosť použitá na sedlo aj nultý pražec a kvalitné pozlátené ladiace mechaniky.
Špecifikácia
| Typ | Dreadnought |
| Výrez | Nie |
| Korpus | Polomasívny |
| Predná doska | Masívny smrek |
| Zadná doska a luby | Javor/orech |
| Krk | Mahagón |
| Hmatník | Laurel |
| Menzura | 644 mm |
| Šírka nultého pražca | 42.8 mm |
| Kobylka | Laurel |
| Počet pražcov | 20 |
| Farba | Natural |
| Povrchová úprava | Lesklá |
Vlastnosti |
|
| Púzdro | Nie |
| Šírka nultého pražca | 42.8 mm |
| Telo | Polomasív |
| Tvar tela | Dreadnought |
| Vrchná doska | Smrek |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
vyskúšajte si nástroje osobne
špecializovaným technikom
podľa požiadaviek
s radosťou Vám poradíme
odmeníme Vás za nákup









