!!! VÝPREDAJ !!!

close
Akcia

Scott Cao Conservatory STV750ES-SO

Husle 4/4

Husle, 4/4 veľkosť, vyrobené z kvalitného európskeho javoru a smreku, model Stradivarius "Soil 1714" Rôzne modely tejto Conservatory série sú verné kó
+125,16 €
+163,90 €
+19,00 €
(0)
1 490,00 € s DPH
1 690,00 € s DPH Ušetríte 200,00 € s DPH
Quatro kalkulačka
momentálne nedostupné
Množstvo
Husle, veľkosť 4/4, európsky javor a smrek, antický lak, model Stradivarius "Soil 1714"

Každý z modelov Scott Cao zo série Conservatory je založený na známych nástrojoch od výrobcov ako Antonio Stradivaru alebo Guiseppe Guarneri del Ges? a ďalších.

Tieto husle majú vysokú kvalitu a vyznačujú sa prednou doskou vyrobenou zo smreku, ktorá je kombinovaná s krásnym žíhaným javorom použitým na luby a zadnú dosku. Krk je taktiež vyrobený zo žíhaného javora a nájdeme na ňom nalepený kvalitný ebenový hmatník. Zvuk týchto huslí sa vyhrá a časom bude neuveriteľný. Použitý bol liehový lak, ktorý zvyšuje realistickosť starožitného efektu.

Husle sú dodávané bez kobylky, strún, strunníka a duše, a preto si vyžadujú zásah skúseného husliara. Po dohovore Vám dokážeme husle perfektne nastaviť a vybaviť ich kvalitnými komponentami akými sú struny, kobylka či duša podľa vlastného výberu. Pri výbere komponentov aj samotných huslí radi pomôžeme a odborne poradíme. Nastavenie robí náš firemný profesionálny husliar, ktorý má viac ako 20 ročné skúsenosti s nastavovaním sláčikových nástrojov.

Špecifikácia

Veľkosť4/4
Predná doskaSmrek
Zadná doska a lubyŽíhaný javor
ModelStradivari "Soil 1714"
HmatníkEben
KrkJavor
GarnitúraEben
LakNa báze alkoholu


Po dohovore Vám dokážeme husle perfektne nastaviť a vybaviť ich kvalitnými komponentami akými sú struny, kobylka či duša podľa vlastného výberu. Pri výbere komponentov aj samotných huslí radi pomôžeme a odborne poradíme. Nastavenie robí náš firemný profesionálny husliar, ktorý má viac ako 20 ročné skúsenosti s nastavovaním sláčikových nástrojov.

Vlastnosti
Veľkosť 4/4

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup