Zľava 20% na všetky digitálne piána GEWA. Zadajte zľavový kupón GEWA20 v košíku pri nákupe a získajte jedinečnú zľavu 20% na kvalitné nemecké digitálne piána.

close

Rudolph RV-2044

Husle 4/4

Husle, 4/4 veľkosť, olejový lak v tmavohnedom antickom prevedení, jemne žíhané, model Guarneri del Gesů
+66,36 €
+86,90 €
+19,00 €
(1)
790,00 € s DPH
990,00 € s DPH Ušetríte 200,00 € s DPH
Quatro kalkulačka
momentálne nedostupné
Množstvo
Husle značky Rudolph sú vynikajúci nástroj, krásne ladia, majú vyváženú dynamiku a farbu tónu. Nádherné remeselné spracovanie nástroja a pekná garnitúra padnú do oka každému hudobníkovi, tento pocit umocní aj žíhanie zadnej dosky a nádherné antické lakovanie.

Kúpou nástroja získate nástroj na veľmi vysokej úrovni. Na takomto nástroji bude študent dosahovať lepšie výsledky skôr, pretože nástroj má výbornú hrateľnosť a príjemný tón.

Špecifikácie:
Husle, 4/4 veľkosť, olejový lak v tmavohnedom antickom prevedení, jemne žíhané, model Guarneri del Gesů

Rudolph husle RV-2044 sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako žíhaný javor na zadnej doske a luboch a smrek na prednej doske. Zvuk je silný s výbornou projekciou, čo je ideálne pre mladých huslistov plných ambícií. Tento model huslí je inšpirovaný Guarneri del Gesů, čo ich odlišuje od ostatných huslí vďaka okrúhlemu ale pevnému telu s charakteristickými "f" otvormi.

Husle Rudolph RV-2044 sú dodávané s Rotosound strunami so striebornými vinutím.

Po dohovore Vám dokážeme husle perfektne nastaviť a vybaviť ich kvalitnými komponentami akými sú struny, kobylka či duša podľa vlastného výberu. Pri výbere komponentov aj samotných huslí radi pomôžeme a odborne poradíme. Nastavenie robí náš firemný profesionálny husliar, ktorý má viac ako 20 ročné skúsenosti s nastavovaním sláčikových nástrojov.Vlastnosti
Veľkosť 4/4

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup