Roland RD-2000
Digitálne stage piano
DARČEK: Slúchadlá Gatt Audio HP-10 zadarmo
Digitálne stage piano, 88 kláves, kladivková mechanika, polyfónia 128 hlasov a pre zvuky klavíra neobmedzene, 1 100 zvukov, čierna farba
(0)
Digitálne stage piano, 88 kláves, kladivková mechanika, polyfónia 128 hlasov a pre zvuky klavíra neobmedzene, 1 100 zvukov, čierna farba
Špecifikácia
- súčasťou balenia je adaptér aj notový stojan
Špecifikácia
| Klaviatúra | PHA-50, kladivková mechanika |
| Polyfónia | Pre zvuky piána neobmedzene, inak max. 128 hlasov |
| Počet zvukov | Viac ako 1 100 |
| Počet programov | 300 |
| Počet scén | 100 |
| Efekty | Moudlation FX, Tremolo/Amp Simulator, Reverb, Delay, Sympathetic resonance, Compressor, Equalizer |
| Možnosť nahrávania | Áno |
| Počet rytmov | 200 |
| Display | Áno |
| Vstupy | 3.5 mm jack TRS, MIDI In |
| Výstupy | 2 x Balanced XLR, 2 x Balanced Jack 6.3 mm TRS L/Mono + R, 2 x Balanced Jack 6.3 mm TRS Sub, Stereo, Slúchadlový výstup 6.3 mm jack |
| USB | Áno |
| USB MIDI | Áno |
| USB to Host | Áno |
| USB to Device | Áno |
| Split | Áno |
| Rozmery | 141.2 x 36.7 x 14 cm |
| Hmotnosť | 21.7 kg |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
odmeníme Vás za nákup









