Roland FP-90X-WH
Digitálne stage piano
DARČEK: Slúchadlá Gatt Audio HP-10 zadarmo
Digitálne stage piano, 88 kláves, kladivková mechanika, polyfónia 256 hlasov a pre zvuky pián neobmedzene, 362 zvukov, bluetooth, 2 x 25 W + 2 x 5 W, biela farba
(0)
Digitálne stage piano, 88 kláves, kladivková mechanika, polyfónia 256 hlasov a pre zvuky pián neobmedzene, 362 zvukov, bluetooth, 2 x 25 W + 2 x 5 W, biela farba
Špecifikácia
- súčasťou balenia je adaptér aj notový stojan
Špecifikácia
| Počet kláves | 88 |
| Klaviatúra | PHA-50, kladivková mechanika |
| Zvukový procesor | PureAcoustic Piano Modeling |
| Polyfónia | Zvuky piána neobmedzene, ostatné nástroje max. 256 hlasov |
| Počet zvukov | 362 |
| Reproduktory | 2 x 25 W + 2 x 5 W |
| Bluetooth | Áno |
| Kompatibilné aplikácie pre smartfóny | Piano Every Day, Piano Designer |
| Možnosť nahrávania | Áno |
| Počet obsiahnutých skladieb | 34 |
| Efekty | Ambience, Equalizer, Rotary Speaker, Modulation Speed, Compressor, Doubling, Echo |
| Metronóm | Áno |
| Funkcie Dual/Split/Twin Piano | Áno |
| Display | Áno |
| Vstupy | 4 x 3.3 mm TRS jack, MIDI In, Stereo, Mic In |
| Výstupy | Mono (L/Mono + R), Headphones |
| USB | Áno |
| USB to Device | Áno |
| USB to Host | Áno |
| Rozmery | 13.6 x 134 x 39 cm |
| Hmotnosť | 23.6 kg |
| Farba | Biela |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
odmeníme Vás za nákup









