!!! OBROVSKÝ POVIANOČNÝ VÝPREDAJ !!!

close

Medeli SP4200/BK

Digitálne piano

Prenosné digitálne piano, s PSU, v čiernej farbe(6)
639,00 € s DPH
Quatro kalkulačka
skladom ihneď
Množstvo

Napriek tomu, že model SP4200 je kompaktný, je vybavený výkonnými funkciami. K dispozícií nájdeme 600 hlasov na hranie v akomkoľvek hudobnom žánri. Pri 128 notovej polyfónií nebudú vynechané žiadne tóny pri hraní skladby v 230 štýloch a doprovode. Výkon sa dá jednoducho zaznamenať na zariadenie USB vďaka konektoru na hornom paneli. SP4200 je nový, cenovo dostupný klavír pre každého nadšeného klaviristu.

Model SP4200 poskytuje 26 harmonických efektov, ktoré je možné pridať k melódií v pravej ruke a poskytuje vám plný a profesionálny hudobný zážitok. Efekty zahŕňajú oktávy, tremolo, ozvenu a mnoho ďalších.

DSP procesor obsahuje 10 reverb a 8 chorus efektov a tie sú dostupné na lepšie ladenie zvuku podľa rôznych preferencií. Vďaka 5 nastaveniam ekvalizéra nájdete správne nastavenie tónu pre žánre ako pop alebo jazz, čím sa optimalizuje hrateľnosť.

Pomocou funkcie Performance assistant sa stáva hranie na piane zaujímavejšie. Existujú dva režimy tejto funkcie, režim piana a režim gitary. V režime klavíra pomáha asistent pri náročných častiach tým, že poskytuje veľa krásnych fráz, takže váš výkon bude znieť bohatšie. V režime gitary bude klaviatúra rozdelená na časti, čím sa budú riadiť rôzne parametre gitarových fráz, ako strum, broken chord, echoism a záver. Rovnako ako keby ste hrali na skutočnej gitare.

Integrovaný režim inteligentného učenia ponúka mnoho rôznych spôsobov, ako sa naučiť novú skladbu rýchlejšie a lepšie. Jeho funkcia zahŕňa naplánovanie vašich výučbových hodín, usporiadanie skladieb špeciálne na vaše precvičovanie, zaznamenávanie vášho pokroku vo vzdelávaní a iné.

Špecifikácia

 

Klaviatúra 88 kláves s kladivkovou mechanikou
Polyfónia 128
Počet zvukov 600
Počet sprievodných rytmov 230
Hudobná knižnica 120 piesní, 5 demo piesní, systém učenia
Sekvencér 1 stopa, 5 piesní
Konektory Slúchadlá, Pedal, Sustain, Mikrofón, SUB, MIDI In/Out, Aux In-Out
Reproduktory 2 x 20 W
Rozmery 1 365 x 366 x 137 mm
Hmotnosť 13.8 kg
Farba ČiernaNapísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup