AKCIOVÉ PRODUKTY

close
Najpredávanejšie

Akcia

Medeli DP650K/BK

Digitálne piano

Digitálne piano, 88 klávesov, K8 3-senzorová klaviatúra s Escapement, 80W reproduktory, s PSU, matný čierny

+19,90 €
(3)
1 490,00 € s DPH
1 590,00 € s DPH Ušetríte 100,00 € s DPH
Quatro kalkulačka
skladom ihneď
Množstvo

Model DP650K predstavuje prielom v najnovšej technológií spoločnosti Medeli vďaka novému zvukovému procesoru A5 a kladivkovej mechanike, ktorá obsahuje 3 senzory na každom z klávesov. Výsledkom je klavír, ktorý zachytáva najpodrobnejší výraz a dotyk hudobníka.

Piano poskytuje veľa realizmu a detailov, ktoré odrážajú najjemnejšie dynamické rozdiely vďaka novej technológií MARS a v spojení s úplne novým zvukovým procesorom A5 ide o technologický vrchol spoločnosti Medeli. Každá nota je starostlivo vytvorená s 5 vrstvami klavírneho zvuku zachytávajúc tie najjemnejšie zmeny tónov, ako sú farba alebo hlasitosť. Klávesy so slonovinovou štruktúrou umocnia pocit z hry ako na reálnom piane. Tri senzory ponúkajú zvýšenú citlivosť a presnosť zachytávajúc každú zmenu a dynamiku hráča.

Obsiahnutá je aj možnosť nahrávania a uloženia nahrávky vo formáte MP3, USB audio pripojenie, ktoré umožňuje používateľom jednoducho pripojiť smart zariadenie a prehrať tak svoju obľúbenú skladbu a integrácia s aplikáciou pre iPad a tablety, kde si môžete nájsť noty vašej obľúbenej skladby. Aplikácia Medeli je prispôsobená pre začiatočníkov, ktorým pomáha vzdelávať sa.

DP650K je vybavené najmodernejším audio systémom, ktorý realisticky reprodukuje každý jeden tón v plnom dynamickom rozsahu a napodbňuje rezonanciu reálneho akustického klavíra. Piano sa hodí či už do obývačky, detskej izby, tak aj do kaviarne, kde sa na ňom môže hrať večer čo večer veľa krásnej hudby. Vďaka svojmu modernému, elegantnému dizajnu spojenému s najmodernejšími technológiami vám jednoducho prirastie k srdcu.

Špecifikácie

Klaviatúra 88 kláves s 3-senzorovou kladivkovou mechanikou K8 s Escapement
Počet zvukov 40
Polyfónia 256
Twinova Áno
Hudobná knižnica 90 skladieb, 40 demo skladieb, technika ľavej a pravej ruky
Nahrávanie Áno, do formátu MP3
Podpora USB Áno, s kapacitou do 128 GB
Konektory Slúchadlá (6.35 mm jack), Aux/Mic In (6.35 mm jack), Aux Out (6.35 mm jack), Pedále (Sustain, Soft, Sostenuto)
USB to Host Áno
USB to Device Áno
MIDI USB-MIDI
Reproduktory 2x25 + 2x15 W
Displej OLED
Farba Čierna
Rozmery 1 415 (dĺžka) x 510 (hĺbka) x 1065 (výška) mm
Hmotnosť 52 kgNapísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup