!!! OBROVSKÝ POVIANOČNÝ VÝPREDAJ !!!

close

Medeli DP280K/BKA

Digitálne piano

Digitálne piano, 88 kláves, vyvážená a odstupňovaná klaviatúra K8 s Escapement, trojitý senzor, 2 x 20 W, s PSU, farba: black ash

+19,90 €
(1)
990,00 € s DPH
Quatro kalkulačka
momentálne nedostupné
Množstvo

Vynikajúce digitálne piano pre študentov ale i pokročilých hráčov obsahuje širokú paletu zvukov hudobných nástrojov ako organ, sláčikové nástroje a elektrické piana. Medeli DP280K je digitálne piano pre hráčov s vyššími požiadavkami na klaviatúru a potešenie z hry. Obsahuje kvalitnú klaviatúru s kladivkovou mechanikou K8 s tromi senzormi, ktoré zabezpečujú detailné snímanie pri stlačení, ale aj uvoľnení klávesu a zaisťujú tak správne zaregistrovaný pohyb a odozvu. Klávesy majú textúru slonoviny, ktorá vám dáva pocit ako pri hre na reálnom akustickom klavíry.

Piano má možnosť pripojiť externý zvukový zdroj, ako je napríklad MP3 prehrávač alebo smartphone, a tak hrať zároveň s vašou obľúbenou skladbou. Obsiahnuté su aj funkcie Dual a Harmony. Funkcia Dual skombinuje dva zvuky a pri stlačení klávesy budú hrať spoločne, čím sa vytvorí skvelý a jedinečný zvuk, zatiaľ čo funkcia Harmony pridáva stlačenému klávesu harmóniu a vytvára tak dojem duetu. Funkcia Twinova je užitočná pri hodinách klavíra. Klaviatúra je rozdelená na dve rovnaké časti tak, aby práva a ľavá časť mali presne rovnaký zvuk a aj výšku tónu.

Keď si zvolíte zvuk piana tak stlačením sustain pedálu bude pedál simulovať rezonanciu strún a zvukovej dosky tak, ako to znie pri reálnom klavíri. Ostatné struny tiež vibrujú a robia zvuk ešte viac realistickejším. Zaobstaraním piana Medeli zabezpečíte sebe alebo žiakovi pohodlné štúdium piana na ZUŠ. Na piano značky Medeli sa hrá naozaj s radosťou.

Špecifikácie

Klaviatúra 88 kláves, Graded Hammer K8 s Escapement, trojitý senzor
Počet zvukov 20
Polyfónia 128
Sprievodné rymty Nie
Hudobná knižnica 60 skladieb s výučbou
Nahrávanie Áno, 5 skladieb, každá skladba 1 stopa
Konektory Slúchadlá (6.35 mm), USB, Aux In (6.35 mm jack), Aux Out (6.35 mm jack)
MIDI USB-MIDI
Twinova Áno
Funkcia Dual Áno
Reproduktory 2 x 20 W
Displej Nie
Farba Black Ash (Čierny Popol)
Rozmery 1 320 x 440 x 853 mm
Hmotnosť 41.5 kg

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup