Zľava 20% na všetky digitálne piána GEWA. Zadajte zľavový kupón GEWA20 v košíku pri nákupe a získajte jedinečnú zľavu 20% na kvalitné nemecké digitálne piána.

close

Medeli DP280K/BKA

Digitálne piano

Digitálne piano, 88 kláves, plne vyvážená a odstupňovaná klaviatúra K8 s Escapement a kladivkovou mechanikou, trojitý senzor, slonovinový povrch kláves, 2 x 20W, s PSU, farba: black ash
+83,16 €
+108,90 €
+29,90 €
(1)
990,00 € s DPH
Quatro kalkulačka
momentálne nedostupné
Množstvo

Vynikajúce digitálne piano pre študentov ale i pokročilých hráčov obsahuje širokú paletu zvukov hudobných nástrojov ako organ, sláčikové nástroje a elektrické piana. Medeli DP280K je digitálne piano pre hráčov s vyššími požiadavkami na klaviatúru a potešenie z hry. Obsahuje kvalitnú klaviatúru s kladivkovou mechanikou K8 s Escapement, trojitý senzor s tromi senzormi, ktoré zabezpečujú detailné snímanie pri stlačení, ale aj uvoľnení klávesu a zaisťujú tak správne zaregistrovaný pohyb a odozvu. Klávesy majú textúru slonoviny, ktorá vám dáva pocit ako pri hre na reálnom akustickom klavíry.

Piano má možnosť pripojiť externý zvukový zdroj, ako je napríklad MP3 prehrávač alebo smartphone, a tak hrať zároveň s vašou obľúbenou skladbou. Obsiahnuté su aj funkcie Dual a Harmony. Funkcia Dual skombinuje dva zvuky a pri stlačení klávesy budú hrať spoločne, čím sa vytvorí skvelý a jedinečný zvuk, zatiaľ čo funkcia Harmony pridáva stlačenému klávesu harmóniu a vytvára tak dojem duetu. Funkcia Twinova je užitočná pri hodinách klavíra. Klaviatúra je rozdelená na dve rovnaké časti tak, aby práva a ľavá časť mali presne rovnaký zvuk a aj výšku tónu.

Keď si zvolíte zvuk piana tak stlačením sustain pedálu bude pedál simulovať rezonanciu strún a zvukovej dosky tak, ako to znie pri reálnom klavíri. Ostatné struny tiež vibrujú a robia zvuk ešte viac realistickejším. Zaobstaraním piana Medeli zabezpečíte sebe alebo žiakovi pohodlné štúdium piana na ZUŠ. Na piano značky Medeli sa hrá naozaj s radosťou.

Špecifikácia

Klaviatúra88 kláves s dynamikou
Plne vyvážená kladivková mechanika K8
Trojitý senzor
Escapement (dvojitý odpor kladivka)
Slonovinový povrch kláves
Kryt klaviatúryUzatvárateľný vysúvací
Maximálna polyfónia128 tónová
Reproduktory2 x 20 watt
MetronómÁno, tempo 30 - 280
Funkcia Layer/SplitÁno (Umožňuje vrstviť zvuky a hrať rôzne zvuky ľavou a pravou rukou.)
Nastavenie výšky tónuTranspozícia (Umožňuje zmeniť celkovú výšku tónu nástroja nahor alebo nadol o jednu oktávu po poltónoch.)
Oktáva (Posunie výšku tónu klaviatúry nahor alebo nadol o jednu oktávu.)
Zvuky/hlasy20
Demo skladby20
Hudobná knižnica60 skladieb s výukovou funkciou ľavej/pravej ruky
Funkcia Duo (Twinova)Áno (Rozdeľuje klaviatúru na dve rovnaké časti.)
Efekt Reverb5 typov
Efekt Chorus5 typov
Iné efektyD.A.S. (Dynamicky upraví zvuk nástroja podľa celkovej hlasitosti pre lepšie vyváženie zvuku, čím získate čistejší, prirodzenejší a bohatší zvuk.)
Nahrávanie5 užívateľských skladieb
Vylepšenie výkonuDuet - 32 vzorov (Obohatí váš prednes. Jednoducho zahrajte akord ľavou rukou a nástroj zahrá prednastavený duetový vzor a vytvorí krásnu melódiu.)
Nastavenie dynamiky6 stupňov
Iné nastaveniaHlasové demo, MIDI out kanál, Beep tón, Strunová rezonancia
PripojeniaUSB-B (MIDI), 2 x slúchadlá 6,3mm jack, AUX IN 6,3mm, AUX OUT 6,3mm, pedále (sustain/soft/sostenuto)
NapájanieDC 15V
Rozmery1 360 x 420 x 840 mm
Hmotnosť46 kg
Súčasť baleniaadaptér, notový stojan
Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup