Veľký VÝPREDAJ - Zľavy až 70%

close

Medeli DP260/WH

Digitálne piano

Digitálne piano, 88 kláves, klaviatúra K6S, 2 x 20W, s PSU, biely matný

+14,90 €
(20)
890,00 € s DPH
Skladom (5 - 7 dní)
Množstvo

Medeli DP260 je digitálne piano vhodné pre študentov ZUŠ ako aj pre pokročilých hudobníkov. Obsahuje kvalitnú vyváženú klaviatúru s kladivkovou mechanikou K6 od spoločnosti Medeli, ktorá je perfektná pre študentov vďaka svojím dobrým výrazovým vlastnostiam, ktoré vytvárajú dojem z hry ako na reálnom akustickom klavíry. Citlivosť môžete byť samozrejme nastavená podľa vašich preferencií a potrieb.

Tento model je vhodný najmä na použítie klavírneho zvuku, ale môžete aj zaexpermientovať a vybrať z celkovo 16 zvukov. Nájdeme tu klavíre, elektrické piana, rôzne organy, vibrafón, strunové nástroje a akoredeón. Okrem toho sú k dispozícií aj funkcie ako Dual, Split alebo Twinowa a taktiež máte možnosť nahrať svoju skladbu. Funkca Split rozdelí klaviatúru na 2 časti, pri čom každá z nich obsahuje iný zvuk (jedná ruka môže hrať melódiu na klavírnom zvuku a druhá vyhrávku na basgitare), zatiaľ čo funkcia Dual skombinuje dva zvuky a pri stlačení klávesy budú hrať spoločne, čím sa vytvorí skvelý a jedinečný zvuk. Funkcia Twinova je užitočná pri hodinách klavíra. Klaviatúra je rozdelená na dve rovnaké časti tak, aby práva a ľavá časť mali presne rovnaký zvuk a aj výšku tónu.

Pokiaľ vám hranie na klavír nestačí, piano DP260 môže byť tiež použité na ovládanie extreného sekvencéru alebo v DAW, aby bolo možné nahrať kompletné hudobné produkcie.

Špecifikácie

Klaviatúra 88 kláves s kladivkovou mechanikou
Počet zvukov 16
Polyfónia 128
Sprievodné rymty Nie
Hudobná knižnica 60
Nahrávanie Áno, 5 skladieb
Konektory Slúchadlá (6.35 mm jack), Pedále (Sustain, Soft, Sostenuto), USB, AUX In (6.35 mm jack), AUX Out (6.35 mm jack)
MIDI USB-MIDI
Twinova Áno
Funkcia Split Áno
Reproduktory 2 x 20 W
Displej Nie
Farba Biela
Rozmery 1 360 x 440 x 830 mm
Hmotnosť 38.5 kg

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac