Veľký VÝPREDAJ - Zľavy až 70%

close

Medeli A300

Prenosný elektrický keyboard

Prenosný elektrický keyboard, 61 klávesov s dynamikou, s PSU(0)
399,00 € s DPH
skladom ihneď
Množstvo
A300 vám uľahčí učenie vďaka inovatívnemu inteligentnému vzdelávaciemu systému. Poskytuje dôkladné usmernenie počas vášho učenia krok za krokom.
Vstavaný inteligentný systém poskytuje mnoho spôsobov ako sa naučiť skladbu rýchlejšie a efektívnejšie. Svoje lekcie si môžete navoliť flexibilne, aby vyhovovali vašej súčasnej výučbe, vybrať skladby na cvičenie a zaznamenávať si svoje tréningy, aby ste mohli sledovať váš pokrok.

S funkciou Performance assistant sa hranie na keyboarde stáva zaujímavejším, pretože keyboard obsahuje dva režimy: režim klavíra a režim gitary. V klavírnom režime poskytuje táto funkcia veľa krásnych fráz zatiaľ čo v režime gitary bude klaviatúra rozdelená do niekoľkých častí na ovládanie rôznych parametrov.

Keyboard ďalej obsahuje aj 310 známych skladieb s prednastavenými parametrami, vrátane štýlu, typu, tempa, a hlasov. Môžte si prehrať čokoľvek od Fly me to the moon po Chopinovu etudu s autentickým zvukom a plným sprievodom.

Špecifikácia

Počet kláves61 s dynamikou
Polyfónia64
Počet zvukov618
Počet sprievodných rytmov200
Hudobná knižnica150 piesní, 5 demo skladieb
Sekvencér5 stôp + sprievodný rytmus
KonektorySlúchadlá (6.35 mm jack), Sustain (6.35 mm jack), USB, Mikrofón (6.35 mm jack), Aux In/Aux Out (6.35 mm stereo jack)
MIDIUSB-MIDI
DisplayLCD
Reproduktory2 x 35 W
Rozmery970 x 370 x 142 mm
Hmotnosť6.75 kg
FarbaČierna
Vlastnosti
Dynamika Áno
Počet kláves 61

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac