!!! VÝPREDAJ !!!

close

Leonardo Student CC-644-BK

Púzdro na violončelo 4/4

Violončelové púzdro, 4/4, sendvičová konštrukcia z PVC, 2 polstrované veľmi pohodlné ramenné popruhy, v čiernej farbe, 4.5 kg hmotnosť

+49,39 €
(0)
449,00 € s DPH
590,00 € s DPH Ušetríte 141,00 € s DPH
Quatro kalkulačka
skladom ihneď
Množstvo
Violončelové púzdro, 4/4, sendvičová konštrukcia z PVC, 2 polstrované veľmi pohodlné ramenné popruhy, v čiernej farbe, 4.5 kg hmotnosť

CC-644 je štýlové púzdro na violončelo, ktoré poskytuje bezpečnosť pre hudobníka i violončelo. Sendvičová štruktúra vonkajšej vrstvy zaisťuje pevnosť a udržuje konštantnú teplotu a vlhkosť.

Model CC-644 je vybavený komfortnými širokými ramennými popruhmi (s bezbečnostnými lankami) a prídavnou rukoväťou v hornej časti púzdra, ktorá je užitočná na použitie vo verejnej doprave.

Púzdro ľahko zatvárate a otvárate pomocou zámkov. Vnútro je vystlané mäkkou podšívkou a dostatočnú výstuž nájdte na všetkých dôležitých miestach. Šikovná spona s koženou ochranou (na struny) drží krk violončela na mieste.
Kufor je odľahčený (4,5 kg), čo v tejto cenovej kategórii nie je bežné. Vonkajšia časť je vyrobená z brúseného PVC a pôsobí veľmi elegantným vzhľadom.
Bez koliesok.

Vlastnosti
Veľkosť violončela 4/4

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup