LD Systems DS21
19" DSP kontroler, 3-kanálový
Univerzálny 3-kanálový DSP kontroler pre 2.1 reproduktorové systémy s 24-bitovým spracovaním a pohodlným ovládaním na prednom paneli, ktoré poskytuje jednoduché nastavenie a kvalitný zvukový výkon.
Jednotka, ktorú je možné namontovať do racku, navrhnutá pre živé koncerty a pevné inštalácie, ponúka rozsiahle riadenie parametrov svojich funkcií EQ, crossover, delay a limiter. LD DS2.1 je vybavený 3-pásmovým parametrickým ekvalizérom s nastaviteľným Q a výberom high/low shelf. Crossover zahŕňa filtre Butterworth, Bessel a Linkwitz-Riley (slope 6 dB až 24 dB). Delay je nastaviteľný na maximálne 12,5 ms pre každý z troch výstupov a limiter poskytuje nezávislé nastavenie threshold a doby zdržania pre kanály L/R a subwoofera.
Podsvietený displej LCD 2 x 16 a otočné koliesko umožňujú rýchle nastavenie parametrov a vyvolanie až 6 predvolieb. Poskytuje tiež merač úrovne v reálnom čase. Zadný panel obsahuje konektory XLR pre ľavý a pravý vstup, ľavý a pravý plus vedľajšie výstupy XLR a port USB. Softvér a napájací kábel sú súčasťou balenia.
| Typ produktu | signálny procesor |
| Kanálov | 3 |
| AD/DA prevodník | 24 bit |
| Vzorkovacia frekvencia | 48 kHz |
| Frekvenčná odozva | 20 - 20 000 Hz |
| Typ filtra | Bessel, Butterworth, Linkwitz-Riley |
| Delay | maximálne 12,5 mS |
| Rýchlosť prebehu filtra | 6 dB/oct , 12 dB/oct, 18 dB/oct, 24 dB/oct |
| Dynamický rozsah | > 100 dB |
| Signal-to-noise ratio | 87 dB |
| THD | < 0,005 % |
| Crosstalk | > 80 dB |
| Max. úroveň vstupu | +13 dBu |
| Max. úroveň výstupu | +13 dBu |
| Vstupná impedancia | 22 kOhm |
| Výstupná impedancia | 300 Ohmov |
| Ovládanie | Edit, Paramtere, Power, Recall |
| Line vstupy | 2 x XLR |
| Line výstupy | 3 x XLR (vyvážený) |
| Rozhranie | USB |
| Prevádzkové napätie | 90 V AC - 250 V AC, 50 - 60 Hz |
| Šírka | 482 mm |
| Výška | 44,5 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Hmotnosť | 1,8 kg |
— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo —
vyskúšajte si nástroje osobne
špecializovaným technikom
podľa požiadaviek
s radosťou Vám poradíme
odmeníme Vás za nákup









