Gitaristi POZOR!!! ZĽAVA 25% na všetky skladové gitary, pozrieť TU

close

DUANE-JR

Celolampové gitarové kombo

Ručne robené celolampové gitarové kombo, 5 W, 1 x 8" Celestion Eight 15
(0)
479,00 € s DPH
skladom ihneď
Množstvo

Celolampové gitarové kombo Duane Jr. je ideálnym zosilňovačom do štúdia. Ručne robený elektrónkový obvod 5F1 bol prispôsobený na ovládanie Tone, aby bolo kombo všestrannejšie.

Zvuky, ktoré môžete z toho aparátu dostať sú živé a veľmi priame s typickou kompresiou u lampových zosilňovačov. Vďaka nízkemu výkonu 5 W môžete dať hlasitosť komba na maximum pre najlepšie možné skreslenie bez extrémneho hluku. Ovládanie ovládacích prvkov hlasitosti a tónu na gitare prinesie tie najlepšie zvuky. Legendy ako Eric Clapton, Jeff Beck, Duane Allman alebo Billy Gibbons, všetci používali v štúdiu malé aparáty s obvodom 5F1, aby dosiahli ten najlepší zvuk.

Kombo je skvelé pre efektové pedále. Kombo má vynikajúcu odozvu a lampový zvuk ostáva v popredí aj s použitím týchto efektových pedálov. Duane Jr. je vybavený predzosilňovacou elektrónkou ECC83/12AX7, ktorá dodáva skreslený a špinavý tón. Ak chcete dosiahnuť väčšiu čistotu, tak odporúčame použiť elektrónky ECC81/12AT7, 6072A/12AY7 alebo ECC82/12AU7. Toto kombo bude vaším obľúbencom, či už v štúdiu alebo aj doma.

Výkon5W
Reproduktor1 x 8" Celestion Eight 15
Predzosilňovacia elektrónkaECC83/12AX7
Zosilňovacia elektrónka1 x 6V6
Usmerňovacia elektrónka1 x 6Z4
Rozmery330 x 348 x 190 mm
Hmotnosť8.7 kg
Vlastnosti
Výkon 5 W

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac