Veľký VÝPREDAJ zľavy až 70%

close

Acus ONE-8/WH ONE FOR STREET 8

Kombo na elektroakustické nástroje

Kombo na elektroakustické nástroje ONE FOR STRINGS 8, 200W, 3 kanály, reverb, biela povrchová úprava
(0)
889,00 € s DPH
Skladom (2 - 3 dni)
Množstvo
Kombo na elektroakustické nástroje ONE FOR STRINGS 8, 200W, 3 kanály, reverb, biela povrchová úpravaVybaverný 3 vstupmi (2 Mic-Line a 1 Line) s ovládacími prvkami na PEAK LED, GAIN, 3-band EQ, effect SEND a VOLUME.

Univerzálnosť tohto modelu je vylepšená vstupom AUX so špecializovaným ovládaním hlasitosti a 2-pásmovým EQ, 2 priame výstupy (LINE a REC) a manuálny filter "spätnej väzby".

Výstup slúchadiel s vyhradeným ovládaním hlasitosti a osem kvalitných digitálnych efektov dotvára multifunkčnosť tohto systému.

Špecifikácia:

Frekvenčná odozva: 40Hz - 20kHz
Maximálny výkon: 200W RMS
Formát systému: 2-pásmový biamp
Výkon woofera: 150W RM
Výkon tweeteru/hornu: 50W RMS
Citlivosť 1W 1m: 95dB
SPL Max: 116dB
Crossover: electronic
Veľkosť Woofera: 8"
Vysokofrekvenčný ovládač: compression tweeter
Box: 2 way bass reflex
Konštrukcia: preglejka
Hmotnosť: 13 kg
Rozmery: výška: 39 cm, šírka: 32 cm, hĺbka: 27,5 cmSpoločnosť Acus Sound Engineering vyvinula radu ONE FOR STRINGS, aby zvýšila úroveň zvuku všetkých elektroakustických nástrojov (najmä elektroakustických gitár) bez zmeny prirodzeného tónu gitary alebo rezonancie.
Zosilňovače One For Strings sú navrhnuté v minimalistickom štýle s vlastnými reproduktormi, kabinetmy a vysoko spoľahlivými elektronickými komponentmi, ktoré dokážu zosilniť zvuk úplne prirodzene. One For Strings môžu byť tiež použité ako mini PA systém. Je všestranný a citlivý, s plným rozsahom funkcii špeciálne upravených na akustické nástroje.

Táto rada zosilňovačov, ktorá sa neustále vyvíja, pozostáva zo 4 zosilňovačov a rozšírenia (pre tých, ktorí jednoducho chcú zväčšiť zvukový rozsah komba bez zmeny akustického tónu). Každá jednotka sa odlišuje od iných v počet kanálov či napájania.

Uvádzame zoznam niektorých detailov a konštrukcie koncipovaných v talianskom závode Recanati:

Inovatívny a štýlový ovládací panel ponúka vlastné štylizované gombíky, mikrometrické a funkčné. Pri vyrovnávaní reguluje kombo zmeny úrovní frekvencie bez zmeny pôvodného tónu, dokonca aj v dolných a horných regisroch. Celý rad zosilňovačov ponúka na výber viac kanálov a reverb s exkluzívnymi procesormi. Tiež sú k dispozícii výstupy line outs, mic a auxiliary inputs.

Dizajnéri spoločnosti Acus v spolupráci so špičkovými inštrumentalistami vyvinuli bi-zosilnené výkonové časti v elektronických súčiastkach, ktoré dokážu vytvoriť vysokú šírka pásma a rýchlosť prenosu. V rámci predzosilňovačov sú výstupné stupne triedy A v strategických polohách schopné ponúknuť veľmi teplý tón typický pre štúdiové zosilňovače.

- Reproduktory sú vyrobené v Taliansku podľa špecifikácií spoločnosti Acus. Každý model má schopnosť citlivo reagovať na zmeny v dynamike.

- Kompaktný a ľahký speaker kabinet je ručne vyrobený z prírodného dreva so správnym pomerom výkonu. Model v prírodnej farbe dreva zdôrazňuje minimalistický dizajn a vzhľad produktov Acus. Je to vrstva z brezového dreva, na ktorej je ochranný polyesterový vrchný náter.

- Príslušenstvo - ako ochranná kovová mriežka a rukoväte na prenášanie sú jedinenčé špecifikácie s reálnou pozornosťou na detail a funkčnosť dizajnu.

Vlastnosti
Počet kanálov 3
Výkon 200 W

Napísať recenziu

arrow_back_ios
arrow_forward_ios

— Pri nákupe nad 99 € doprava zadarmo

Vlastný Showroom
vyskúšajte si nástroje osobne
Nastavenie nástrojov
špecializovaným technikom
Nákup na splátky
podľa požiadaviek
Odborné poradenstvo
s radosťou Vám poradíme
Vernostné zľavy
odmeníme Vás za nákup
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac